Zdrowie od kuchni. Mąki tradycyjne i bezglutenowe do wypieku ciast

14 mar 2024 · 22 min. 17 sec.
Zdrowie od kuchni. Mąki tradycyjne i bezglutenowe do wypieku ciast
Descrizione

Tym razem zajmiemy się rodzajami mąk, które wykorzystać możemy do przygotowania ciasta, zarówno tego tradycyjnego jak i bezglutenowego. A temat jest nieprzypadkowy bo 14 marca obchodzimy Święto Liczby Pi, które...

mostra di più
Tym razem zajmiemy się rodzajami mąk, które wykorzystać możemy do przygotowania ciasta, zarówno tego tradycyjnego jak i bezglutenowego. A temat jest nieprzypadkowy bo 14 marca obchodzimy Święto Liczby Pi, które związane jest m.in. z wywodzącym się z krajów anglosaskich zwyczajem pieczenia ciasta z tej okazji.  Podpowiadamy, jak powinien wyglądać taki wypiek i jak przygotować go w wersji fit? Poruszamy także zagadnienie diet eliminacyjnych. Podajemy m.in. przepis na ciasto bez mąki (brownie z fasoli i bananów), czy na dietetyczne kolorowe naleśniki. Dla tych z kolei bardziej zapracowanych, wskazówki, jak czytać etykiety na produktach cukierniczych, jeśli zamiast ciasto upiec samodzielnie, musimy zakupić je w sklepie. 
O tym wszystkim w rozmowie z Katarzyną Herbuś opowiada dr nauk o zdrowiu Katarzyna Brukało, dietetyczka kliniczna i specjalistka zdrowia publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
mostra meno
Informazioni
Autore Radio Katowice S.A.
Organizzazione Radio Katowice S.A.
Sito -
Tag

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca