#9 - Dobór wspólnika: jak nie popełnić typowego popełnić błędu (Grzech III)

#9 - Dobór wspólnika: jak nie popełnić typowego popełnić błędu (Grzech III)
10 apr 2024 · 26 min. 16 sec.

https://form.typeform.com/to/LVxhpZWp Dzisiaj omówiliśmy, kim powinien być dobry wspólnik dla naszego biznesu. Przypadki, w których przedsiębiorcy popełniają błędy przy wyborze wspólnika oraz jak uniknąć tych pułapek. Poruszyliśmy kwestię szukania wspólnika podobnego...

mostra di più
Zapisz się do grupy Biznes Mastermind Trójmiasto.

Dzisiaj omówiliśmy, kim powinien być dobry wspólnik dla naszego biznesu. Przypadki, w których przedsiębiorcy popełniają błędy przy wyborze wspólnika oraz jak uniknąć tych pułapek. Poruszyliśmy kwestię szukania wspólnika podobnego do siebie - czy to dobry pomysł? Zasugerowałem, że ułożenie pracy z partnerem biznesowym jest podobne do szukania współmałżonka, wymaga odpowiedniego dopasowania. Opowiedziałem o trzecim grzechu biznesu.

Podkreśliłem ważność rozmów prowadzonych bez emocji, poszukiwania osób, których kompetencje się uzupełniają, a nie pokrywają, oraz podzieliłem się opinią na temat proporcji 50/50 między partnerami. Omówiłem również kwestię dawania udziałów pracownikom w firmie, zaznaczając, że w większości przypadków może to nie mieć sensu.

Poruszyłem temat wspólnego budowania wizji biznesu oraz podzieliłem się techniką testu Wealth Dynamic, który może pomóc w identyfikacji mocnych stron i kompetencji partnerów biznesowych. Podkreśliłem również korzyści wynikające z zaufania i wspólnego dążenia do rozwoju biznesu. Zachęciłem do dołączenia do grupy Mastermind dla przedsiębiorców w Trójmieście.

Życzę udanego tygodnia i dziękuję za wysłuchanie. Do zobaczenia!
mostra meno
Informazioni
Autore Bartosz Rychlicki
Sito -
Tag

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca