#32 Czego się boimy? | Czabak, Tomasik

31 mag 2024 · 17 min. 9 sec.
#32 Czego się boimy? | Czabak, Tomasik
Descrizione

Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach https://wydawnictwo.krytykapolityczna.pl/. * Różne rzeczy budzą nasze obawy, ale na pewno nie jest to przyjazne miasto, dziewczyny grające w piłkę i Chachary. Trzy...

mostra di più
Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach Wydawnictwa Krytyki Politycznej.
*

Różne rzeczy budzą nasze obawy, ale na pewno nie jest to przyjazne miasto, dziewczyny grające w piłkę i Chachary. Trzy nasze wiosenne nowości rozprawiają się z mitami i próbują walczyć ze stereotypami.

Miejskich strachach Łukasz Drozda opowiada o współczesnym mieście i populistycznym urbanizmie. Przyjazne miasto, które może wydawać się konceptem, co do którego wszyscy jesteśmy zgodni, a mimo to budzi miejskie strachy i aktywizuje nie tylko szaleńców.

Chachary Dariusza Zalegi prowadzą nas przez historię Górnego Śląska z nowej, ludowej perspektywy. Nie boimy się Chacharów! I kibicujemy polskim piłkarkom i z przyjemnością czytamy reportaż Karoliny Wasielewskiej Polka gola!. Arcyciekawa lektura również dla tych, którzy nie mają wielkiego pojęcia o piłce nożnej.
*

PODCAST O KSIĄŻKACH

Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach Wydawnictwa Krytyki Politycznej. Polecają nowości, podpowiadają, po co warto sięgnąć, aby wiedzieć więcej, i zdradzają, co szykujemy dla was w najbliższym czasie.Krytyczne książki to ich pasja i praca, o której mogą mówić godzinami. Na potrzeby podcastu starają się zmieścić w kilku zdaniach. Z naciskiem na „starają się”.
mostra meno
Informazioni
Autore Krytyka Polityczna
Sito -
Tag

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca