#31 Nowa seria u bram | Czabak, Tomasik

12 apr 2024 · 14 min. 44 sec.
#31 Nowa seria u bram | Czabak, Tomasik
Descrizione

Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach https://wydawnictwo.krytykapolityczna.pl/. * Jeżeli, tak jak nas, i interesuje Was współczesny świat, zagrożenia, wyzwania i szanse, to nasza nowa seria jest dla Was! ...

mostra di più
Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach Wydawnictwa Krytyki Politycznej.
*
Jeżeli, tak jak nas, i interesuje Was współczesny świat, zagrożenia, wyzwania i szanse, to nasza nowa seria jest dla Was! 

W maju ukażą się cztery arcyciekawe książki, które tworzą przenikliwą opowieść - o palących problemach współczesności, o nieuchronnych zmianach, które nas czekają w niedalekiej przyszłości, a także o tym, gdzie szukać rozwiązań. Zapowiadamy i opowiadamy o Serii Impact wydawaną we współpracy z Impactem – dwóch nowych książkach i dwóch wznowieniach. „Stulecie nomadów” Gai Vince (tłumaczenie Andrzej Wojtasik), „Wojna made in Russia” Siergieja Miedwiediewa (tłumaczenie Hanna Pustuła-Lewicka), „Światło, które zgasło” Iwana Krastewa i Stephena Holmesa (tłumaczenie Aleksandra Paszkowska) oraz „Jak działa faszyzm” Jasona Stanleya (tłumaczenie Damian Chomątowski) z pięknymi okładkami zaprojektowanymi przez Damiana Chomątowskiego to must read każdej osoby szukającej merytorycznych opisów skomplikowanej rzeczywistości, która nas otacza.

Autorów i autorkę – Siergieja Miedwiediewa, Jasona Stanleya, Iwana Krastewa, Gaię Vince – spotkacie 15 i 16 maja na tegorocznej edycji kongresu w Poznaniu. Miedwiediew i Vince odwiedzą także Warszawę. 

Książki na stronie Wydawnictwa: 
https://wydawnictwo.krytykapolityczna.pl/stulecie-nomadow-gaia-vince-1242 https://wydawnictwo.krytykapolityczna.pl/wojna-made-in-russia-Siergiej-Miedwiediew-1243 https://wydawnictwo.krytykapolityczna.pl/swiatlo-ktore-zgaslo-wyd-2-krastew-holmes-1244 https://wydawnictwo.krytykapolityczna.pl/jak-dziala-faszyzm-wyd-2-1241

Impact'24 https://impactcee.com/impact/2024/ 
mostra meno
Informazioni
Autore Krytyka Polityczna
Organizzazione Krytyka Polityczna
Sito -
Tag

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca