#28 To będzie dobry rok… | Czabak, Tomasik

19 gen 2024 · 50 min. 10 sec.
#28 To będzie dobry rok… | Czabak, Tomasik
Descrizione

Nie mamy gwarancji, że we wszystkich aspektach życia, ale w naszym wydawniczym na pewno. Już jesteśmy po pierwszych premierach, a przed nami jeszcze wiele dobrego.Nagrywając rozmowę, śmialiśmy się, że nie...

mostra di più
Nie mamy gwarancji, że we wszystkich aspektach życia, ale w naszym wydawniczym na pewno. Już jesteśmy po pierwszych premierach, a przed nami jeszcze wiele dobrego.Nagrywając rozmowę, śmialiśmy się, że nie powinniśmy przywiązywać się do dat premier w 2024 roku, bo pewnie będą jeszcze zmiany. Nie minął tydzień i stało się. Opowiadamy o prawie wszystkich świetnych tytułach, jakie dla Was przygotowujemy – i nawet jeżeli nie ukażą się dokładnie w tych miesiącach, o których mówimy – to i tak warto na nie czekać.

Będą książki o pracy i samowyzysku, o cukrzycy, feministycznej psujzabawie, aborcji, alkoholu, naturystach, kolaboracji, homolobby i wielu innych ważnych dla nas sprawach.A zanim zaczniecie układać na półkach nasze nowości, zachęcamy do uzupełnienia biblioteczki w naszej outletowej promocji.
mostra meno
Informazioni
Autore Krytyka Polityczna
Organizzazione Krytyka Polityczna
Sito -
Tag

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca