Copertina del podcast

The Body and Soul

 • Guided meditation - calming nad mindful forest walk

  19 MAG 2024 · This guided meditation will take you through a calming walk into a beautiful forest.  Hope it will help you to slow down and relax.  You can listen to it both during you day, as a small break or before you fall asleep.  Namaste! *** Find The Body and Soul on:  INSTAGRAM - https://www.instagram.com/thebodyandsoulbykat FACEBOOK - https://www.facebook.com/thebodyandsoulkat  WWW - www.thebodyandsoul.dk Music used in this recerding is: Music from https://www.youtube.com/hashtag/uppbeat (free for Creators!): https://uppbeat.io/t/sanchii/aurora License code: GSFEYT52VWABLQKV
  Ascoltato 11 min. 8 sec.
 • Medytacja Ciała Wszechświata. Dystans i poczucie jedności.

  19 GEN 2024 · Tym razem zabieram Cię w podróż. Podróż do wnętrza siebie, ale też bardzo, bardzo daleko... Mam nadzieję, że ta medytacja pomoże Ci nabrać dystansu, do tego, co dzieje się teraz w Twoim życiu, a także poczuć się jednością z tym, co Cię otacza. Namaste!
  Ascoltato 14 min. 45 sec.
 • Medytacja miłości. Terapia dźwiękiem. Czakra serca

  14 LUG 2023 · Zapraszam Cię do udziału w medytacji prowadzonej połączonej z terapią dźwiękiem. Intencją tej praktyki jest praca nad czakrą serca. Będziemy skupiać się na oddechu, a także słuchać instrumentów, które należą do żywiołu powietrza, który jest jednocześnie żywiołem czakry serca. Mam nadzieję, że ta medytacja pomoże Ci pielęgnować miłość do siebie, innych i całego świata. Namaste!
  Ascoltato 18 min. 44 sec.
 • Relaksacja prowadzona. Trening autogenny

  14 MAR 2023 · Relaksacja prowadzona to praktyka, za pomocą której zadbasz o swoje ciało, umysł i duszę. Mam nadzieję, pomoże Ci ona poczuć dokładnie całe Twoje ciało i płynące z niego odczucia, rozluźnić się i odprężyć, wyciszyć umysł i po prostu być obecnym w tu i teraz. Możesz wykonać ją kiedy tylko potrzebujesz, w ciągu dnia albo tuż przed pójściem spać. To praktyka to czas dla Ciebie. Podaruj go sobie.
  Ascoltato 21 min. 13 sec.

Witaj, dobrze, że jesteś ♥ The Body and Soul to przestrzeń, którą stworzyłam, aby dzielić się tym, co mi samej pomoga na mojej drodze do odkrywania siebie. Znajdziesz tu nagrania...

mostra di più
Witaj, dobrze, że jesteś ♥

The Body and Soul to przestrzeń, którą stworzyłam, aby dzielić się tym, co mi samej pomoga na mojej drodze do odkrywania siebie. Znajdziesz tu nagrania relaksacji i medytacji prowadzonych, a także nagrania uzdrawiających dźwięków, które mam nadzieję, pomogą Ci odnaleźć to, czego potrzebujesz. 

Ściskam,
Kat

***

Hi, I'm glad you're here ♥

The Body and Soul is a space which I have created to share what helps me with getting to know myself better, being calmer and more present. You will find recordings of relaxations and guided meditations here, as well as healing sounds.

With love,
Kat 
mostra meno
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca