• SNACK 300 Posledni Snack

  27 LUG 2020 · 22. 7. 2020 jsme odvysílali poslední, 300. díl pořadu Snack. Byl to takový radiosilvestr plný obyčejných příhod s Jiřinou Vodrážkovou, Miroslavem Novotným a Milošem Lichnovským. Děkujeme všem, kteří jste nás 6 let poslouchali a měli náš pořad rádi!
  1 h 10 min. 34 sec.
 • SNACK 299 Foosball

  16 LUG 2020 · Jste ve stolním fotbálku docela dobří nebo pravidelně podlejzáte stůl? Povídali jsme si s hosty, kteří se na podlahu pod stolním fotbálkem asi nikdy nepodívali - foosball totiž hrajou profesionálně. O atmosféře turnajů, tréninku a o tom, jestli je těžší hrát v obraně nebo útoku, víc poví Petr Plasgura a Libor Hronek.
  1 h 1 min. 43 sec.
 • SNACK 298 Vojin Horakova

  8 LUG 2020 · Kdo by, propánakrále, šel na vojnu, když už se nemusí? Petra Horáková Krištofová... Nedávno absolvovala základní výcvik dobrovolníků a aktivních záloh, ale nenechte se zmást slovy základní a dobrovolný... Dnes nám přijde říct jak to probíhá a co ji k tomu vedlo.
  1 h 54 sec.
 • SNACK 297 Trampove

  2 LUG 2020 · Fotograf Libor Fojtík mapoval českou trampskou /sub/kulturu po dobu pěti let. Výsledek vložil do knihy Trampové, která fenomén osad, lesa, khaki bundy a ohníčků přibližuje i lidem, kteří sotva podpálí gril na zahradě a do lesa choděj spíš proto, že to dobře vypadá na fotce. Jaká je minulost, současnot i budoucnost českého trampingu?
  55 min. 38 sec.
 • SNACK 296 Cyrkl

  24 GIU 2020 · V posledním červnovém Snacku jsme si povídali o možnostech využití tzv. odpadu. CYRKL - Digitální odpadové tržiště je takový Tinder pro odpadky - říká ředitel projektu Cyril Klepek. Na této platformě se spojují ti, kdo se potřebují zbavit „odpadu“ s těmi, kdo „odpad“ využijí. Nejde samozřejmě o pytel od sušenek a banánovou slupku - na Cyrklu najdete třeba dřevěné hobliny, betonový recyklát nebo plastové kanystry, a to v množství, které se často měří na tuny.
  55 min. 13 sec.
 • SNACK 295 Duhova pripravka

  17 GIU 2020 · Duhových rodin u nás přibývá a čím dál častěji se s nimi potkáváme i ve veřejném prostoru. Založit takovou rodinu ale přece jen není tak samozřejmé a snadné, jako tomu může být u rodin tradičních. Na co se mají budoucí rodiče připravit a na co mají připravit své potomky? Na to odpovídá Duhová přípravka, ve které se právníci, psychologové a další odborníci potkávají s nastávajícími rodiči. Činnost této přípravky, která funguje pod Prague Pride, nám představí Tereza Pelechová.
  54 min. 53 sec.
 • SNACK 294 Starozitnosti

  12 GIU 2020 · Do Benátek se vrátili delfíni a do Snacku hosté. We are the virus. Přišel k nám starožitník Michal Jankovský, který má antikvariát v Žatecké ulici a znát ho můžete i z pořadu Poklad z půdy. Specializuje se na kvalitní starožitnosti z období 19. století, secese a art-deco.
  56 min. 1 sec.
 • SNACK 293 Co vim, ze neumim

  3 GIU 2020 · Poslední díl bez hosta je tu. Téma je vysoce stylové a pracovní název je "Co vím, že opravdu neumím. Co už nebudu znovu zkoušet?" Oba máme pocit, že takové pěkné, lidské téma by vystačilo na půl prázdnin, ale musíme to stihnout dnes - od příště už zase máme hosty a máme z toho radost.
  52 min. 10 sec.
 • SNACK MIX 03

  1 GIU 2020 · GOOT! Feeling funky in the new juke city, wearing my rolex, hallelujah. Let's do it!
  1 h 4 min. 56 sec.
 • SNACK 292 Povery

  28 MAG 2020 · Radiosvačina o pověrách, pořekadlech a rčeních. Jste naprosto racionální a věříte tak maximálně sami sobě? Nebo stejně jako Dalibor Janda a Anička počítáte sirky a hledáte fatální osudová znamení, která by rozhodla za vás? Podělíme se s vámi o naše oblíbené pověry, které ale nejsou pověry, protože přece sakra fungujou!
  54 min. 21 sec.
S někým, o něčem, na nějaké téma.
Informazioni
Autore SNACK media
Categorie Cultura e società
Sito -
Email -

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca