• Jak być autentycznym liderem bez utraty tożsamości?

  14 GIU 2024 · Czym jest autentyczne przywództwo? W jaki sposób pozostawać sobą i być liderem? Jak nasza osobowość wpływa na nasze przywództwo? Jak odkryć swój sposób zarządzania? Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is.
  24 min. 12 sec.
 • O lepkim myśleniu.

  7 GIU 2024 · Jak radzić sobie z natłokiem informacji? Czy, to co wokół nas wpływa na nasze myśli? Jakie metody pomagają myśleć pozytywnie? Jak układać swój dzień, żeby mieć dobrą energię? Co to w ogóle jest, lepkie myślenie? Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is.
  25 min. 27 sec.
 • Czy wolno mi się czuć jak worek na ziemniaki?

  31 MAG 2024 · Co kiedy czujesz, że nia ma w Tobie zgody na bycie workiem treningowym? Jak radzić sobie kiedy tracisz innych bo walczysz o siebie? O stawianiu granic w najzdrowszy sposób. Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is.Czy
  24 min. 33 sec.
 • Pułapka zmartwień

  24 MAG 2024 · Czym są pułapki zmartwień? W jaki sposób radzić sobie z trudnymi chwilami? Jak nauczyć się akceptować niepewność? Jak my radzimy sobie... z życiem? Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Zapraszamy :) 
  24 min. 14 sec.
 • Jak pogodzić związek, z rozwojem partnera?

  17 MAG 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. - czy da się utrzymać relację kiedy tylko jedna osoba stawia na swój rozwój? - dlaczego rozwój osobisty w partnerstwie jest ważny? - w jaki sposób pogodzić swój rozwój z byciem w relacji?
  24 min. 12 sec.
 • Kobiece sesje zdjęciowe - hit czy kit?

  29 APR 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. - jak pewność siebie wpływa na efekt końcowy? - czy warto robić kobiece sesje zdjęciowe? - najpierw praca w głowie potem zdjęcia? - dlaczego kobiety się fotografują?
  23 min. 3 sec.
 • Kocham Cię! Czy to może spowszednieć?

  22 APR 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Czy miłość jest przypisana tylko do relacji romantycznych? Czy słowa kocham Cię, mogą stracić na wartości? Posluchaj, jak my widzimy ten temat w naszym życiu. 
  23 min. 41 sec.
 • Codzienne rytuały

  15 APR 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Czy codzienne rytuały wspierają nasze działania? Czy rutyny, to to samo co nasze nawyki? Jak celebrować życie?
  21 min. 20 sec.
 • Czy za, to powinnam przeprosić?

  8 APR 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Czy odpowiadamy za cudze reakcje? Czy nasze poglądy mogę obrażać innych? Czy kiedy czujemy się dobrze ze swoim zachowaniem, to jesteśmy odpowiedzialne? Jak "chodź przeproś" z dzieciństwa, wpłynęło na nasze dzisiejsze poczucie wartości.
  24 min. 31 sec.
 • Jaka relacja zasługuje na miano przyjaźni?

  22 MAR 2024 · Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować. Nowy odcinek podcastu She Is  Tym razem o relacji - przyjaźni  Edyta Kwiatkowska-Pelizg i ReGina Burdaś zapraszają na kolejny odcinek.
  23 min. 22 sec.

Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! Pełnimy w życiu co najmniej kilka ról. Co oznacza, że zmagamy się z różnymi problemami, od tego jak pozyskać klientów, przez, to...

mostra di più
Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować!

Pełnimy w życiu co najmniej kilka ról. Co oznacza, że zmagamy się z różnymi problemami, od tego jak pozyskać klientów, przez, to jak nie krzyczeć na dzieci, do tego jak porozmawiać z przyjaciółką, która ma problemy, a później zrelaksować się na tyle by z chęcią zacząć kolejny dzień.

She is, to podcast od Kobiet dla Kobiet. Pełen humoru, rozwoju, radości życia i chęci działania.

ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają!
mostra meno
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca