Copertina del podcast

Rozmowy Inspirujące

 • Rozmowy Inspirujące 34: Tristan Tresar

  6 GIU 2024 · tristan tresar 28.18.18  |  28 lat w sprzedaży  |  18 lat w zarządzaniu nią  |  18 lat realizacji wdrożeń modeli pracy zespołów sprzedaży i systemów zarządzania  | założyciel algorytmii | twórca algorytmii Sprzedaży (model sprzedaży) i algorytmii Zarządzania (model zarządzania) | specjalizacje: sprzedaż, zarządzanie obszarem sprzedaży oraz zespołami sprzedaży | branże i sektory: w sumie 21: IT, finanse, fmcg, b. budowlana, usługi, retail. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ Czym jest alogrytmia Sprzedaży? 🎙️ Od czego zacząć diagnozę słabej sytuacji sprzedażowej? 🎙️ Czy dobry menadżer powinien motywować pracowników? Zapraszam!
  Ascoltato 43 min. 17 sec.
 • Rozmowy Inspirujące 33: Karol Bartkowski

  2 MAG 2024 · Karol Bartkowski - Praktyk Sprzedaży, Prospectningu - Cold Callingu, który mówi sam o sobie, że Ociepla Zimne Telefony. Sprzedawca z ponad 100 000 000 zł (100 mln zł) sprzedaży własnej. Uznany ekspert z 43 miejscem na liście 100 najbardziej wpływowych Social Sellerów w Europie. Skutecznie sprzedaje nie tylko za pomocą telefonu, ale także wyspecjalizował się w spersonalizowanych wideo ofertach i z powodzeniem z nich korzysta oraz dzieli się zebranymi doświadczeniami. Ponadto do komunikacji z klientami i prowadzenia procesów sprzedaży używa także wideospotkań, LinkedIna, a także webinarów, których poprowadził już ponad 250. Prelegent wielu konferencji, bloger i podcaster. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ Czy introwertyk może zostać mistrzem cold callingu? 🎙️ Czy są branże, w których zimne telefony się nie sprawdzą? 🎙️ Jaki błędy najczęściej popełniamy w cold callingu? Zapraszam!
  Ascoltato 54 min. 29 sec.
 • Rozmowy Inspirujące 32: Aneta Gęsiarz-Krasucka

  4 APR 2024 · Aneta Gęsiarz-Krasucka - Radczyni Prawna z kilkunastoletnim doświadczeniem i praktyką w zakresie zadań i ustroju jednostek samorządu terytorialnego, finansów publicznych, prawa administracyjnego i cywilnego. Przez kilkanaście lat świadczyła pomoc prawną dla organów Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz kierowała pracą pionu prawnego, za co została odznaczona przez Marszałka Województwa Mazowieckiego medalem pamiątkowym "Pro Masovia - za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego”. W październiku 2022 r. została wpisana na listę 25. najwybitniejszych polskich prawniczek działających dla biznesu miesięcznika „Forbes Women” i Fundacji Women in Law (kategoria „Administracja publiczna”). Współautorka komentarza do ustawy o samorządzie województwa (Wydawnictwo C.H. Beck 2020) oraz opublikowanych przez Fundację im. Stefana Batorego w styczniu 2024 r., założeń do zmiany modelu nadzoru prawnego nad samorządami. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ W jaki sposób powinien zmienić się nadzór wojewodów nad samorządami? 🎙️ Czy wybory samorządowe są mniej polityczne niż parlamentarne? 🎙️ W jakim zakresie narzędzia sztucznej inteligencji mogą zastąpić pracę prawników? Zapraszam!
  Ascoltato 44 min. 47 sec.
 • Rozmowy Inspirujące 31: Szymon Negacz

  7 MAR 2024 · Szymon Negacz - Trener Biznesu, Konsultant i właściciel WiseGroup, w skład której wchodzą: SellWise, HireWise, AdWise, Let’s automate oraz Instytut Rozwoju Sprzedaży i Marketingu. Miłośnik procesowego podejścia w sprzedaży i marketingu B2B, które pomaga skutecznie wdrażać wśród klientów i uczestników Akademii IRSM. Pasjonat tworzenia własnych treści, gdzie realizuje się za mikrofonem podcastu „Nowoczesna Sprzedaż i Marketing” oraz kamerą kanału YouTube Wise Business School, który prowadzi już od 01.02.2022r. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ Jak zatrudnić dobrego handlowca B2B? 🎙️ Czy automatyzacje i narzędzia sztucznej inteligencji sprawdzą się w każdej firmie? 🎙️ Jakie nieetyczne działania sprzedażowe możemy zaobserwować na rynku? Zapraszam!
  Ascoltato 46 min. 33 sec.
 • Rozmowy Inspirujące 30: Wojciech Herra

  8 FEB 2024 · Wojciech Herra - psycholog, niezależny konsultant specjalizujący się budowaniu doświadczeń klientów i pracowników. Pomaga organizacjom doskonalić procesy komunikacji z klientami i pracownikami. Pracuje zarówno z zarządami i menedżerami, wspierając rozwój kompetencji liderskich, jak i z pracownikami działów marketingu i sprzedaży, rozwijając umiejętności sprzedaży i komunikacji z klientem. Pasjonat experience economy oraz budowania relacji opartych na wartości. Projektuje strategie budowania lojalności klientów. Doskonały mówca, keynote speaker. Podcaster, prowadzący szereg audycji zarówno własnych (Herra On Air, Dobra Rozmowa), jak również „branded content” dla klientów. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ Czy menedżerowie w Polsce potrafią zarządzać zespołem rozproszonym? 🎙️ Jak na przestrzeni ostatnich lat zmienili się klienci? 🎙️ Kim jest idealny handlowiec? 🎙️ Czy umiemy skutecznie rozmawiać i dyskutować?
  Ascoltato 55 min. 5 sec.
 • Rozmowy Inspirujące 29: Maciej Witucki

  11 GEN 2024 · Maciej Witucki — Prezydent Konfederacji Lewiatan, największej organizacji w Polsce zrzeszającej przedsiębiorców. W latach 2006 – 2019 wiceprezydent tej organizacji. Studiował na Politechnice Poznańskiej, studia podyplomowe ukończył we Francji, w Ecole Central Paris. Specjalizował się w dziedzinie badań operacyjnych i wspomagania decyzji. Pracował w banku Cetelem Polska, następnie w zarządzie Lukas Banku, którego w 2005 został prezesem. Następnie w 2006 został prezesem Telekomunikacji Polskiej i jednocześnie szefem Grupy TP, w której skład wchodziły 23 spółki, a później w 2016 prezesem Zarządu Work Service SA. Jest przewodniczącym Rady Nadzorczej Orange, zasiada również w Radach Nadzorczych TISE, AXA, Krynica Vitamin. Jest członkiem Rady Dyrektorów Atlantic Council, zasiada w Radzie European Council on Foreign Relations, Międzynarodowej Radzie Doradczej GLOBSEC oraz Międzynarodowej Radzie Konsultacyjnej Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również członkiem Rady Fundacji Centrum im. prof. B. Geremka, fundatorem Fundacji Polska-Haiti oraz współzałożycielem Fundacji Dorastaj z Nami. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ Jak tworzyć dobry dialog społeczny w dużych firmach? 🎙️ Czym jest zjawisko NEET i w jaki sposób aktywować osoby, które obejmuje? 🎙️ Z jakimi problemami mierzą się obecnie polscy przedsiębiorcy? 🎙️ Co dalej z płacą minimalną? Zapraszam!
  Ascoltato 39 min. 16 sec.
 • Rozmowy Inspirujące 28: Artur Kurasiński

  14 DIC 2023 · Artur Kurasiński - przedsiębiorca, twórca, inwestor, obserwator i krytyk zjawisk związanych z technologią. Autor książek, słuchowisk, gier i komiksów. Tech-realista. Cyfrowy kurator, kreator i narrator. Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów poświęconego technologii Kurasinski.com oraz książki „Startupowcy” o polskich firmach technologicznych, które odniosły globalny sukces. Prelegent i uczestnik najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce i na świecie. Współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów Aula Polska oraz nagród Aulery. Prywatnie ojciec Róży i Maliny, miłośnik halowej piłki nożnej oraz gier fabularnych. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ Dlaczego mówi się, że ChatGPT powstał na kradzionych danych? 🎙️ Jak się zmieniła blogosfera w Polsce przez ostatnie 15 lat? 🎙️ Jaki wpływ na nasze życie mają giganci technologiczni? 🎙️ Co determinuje sukces startupów? Zapraszam!
  Ascoltato 47 min. 58 sec.
 • Rozmowy Inspirujące 27: Kinga Kuprianowicz

  16 NOV 2023 · Kinga Kuprianowicz - Recruitment Manager People sp. z o.o. Kinga jest ekspertką na rynku HR i rekrutacji. Od blisko 5 lat współtworzy People, a z rynkiem rekrutacyjnym związana jest od 15 lat. Na co dzień doradza i wspiera Klientów w pozyskiwaniu talentów do ich organizacji, a Kandydatom pomaga w rozwoju ich kariery. Jej doświadczenie obejmuje rekrutacje dla wielu sektorów na poziomie specjalistycznym, menedżerskim czy zarządczym, ze szczególnym uwzględnieniem spółek o profilu deweloperskim, budowlanym, produkcyjnym i sektora usług. Prowadziła projekty rekrutacyjne dla wiodących światowych firm, jak i lokalnych start up’ów. Jest absolwentką psychologii oraz pedagogiki kulturoznawczej. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ Dlaczego rekruterzy nie zawsze oddzwaniają? 🎙️ Jak wygląda aktualna sytuacja osób 50+ oraz pokolenia Z na rynku pracy? 🎙️ Jakie są największe grzechy kandydatów i rekruterów? Zapraszam!
  Ascoltato 52 min. 56 sec.
 • Rozmowy Inspirujące 26: Piotr Waś

  19 OTT 2023 · Piotr Waś – Dyrektor Zarządzający Sunmi w Europie Jest ekspertem w zakresie rozwoju systemów płatności bezgotówkowych i nowoczesnych rozwiązań cyfrowych dla sektora handlowego i usługowego. Od 2020 związany z Sunmi Technology – liderem w zakresie nowoczesnych technologii cyfrowych dla sklepów oraz punktów sprzedaży. We wcześniejszych latach współpracował z Ingenico, gdzie jako dyrektor zarządzający w Polsce i Europie Wschodniej odpowiadał, m.in. za wdrażanie strategii biznesowej firmy oraz budowanie pozycji marki na zarządzanych rynkach. Jego działania przyczyniły się do wprowadzenia terminali Ingenico na rynek polski, a następnie w obszarze Europy Wschodniej. Zarządzana przez niego firma stała się największym dostawcą urządzeń do płatności w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Wcześniej swoje doświadczenie menadżerskie zdobywał w firmach takich jak First Data czy Euronet, gdzie z sukcesami m.in. rozwijał sieć bankomatową w Polsce. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ Jak będzie wyglądała bezgotówkowa przyszłość Polski? 🎙️ Czy rezygnacja z gotówki to dobry pomysł? 🎙️ Z jakimi wyzwaniami wiąże się przejście do płatności bezgotówkowych dla konsumentów, firm i naszej gospodarki? Zapraszam!
  Ascoltato 34 min. 42 sec.
 • Rozmowy Inspirujące 25: Jasiek Mela

  14 SET 2023 · Jasiek Mela — podróżnik, społecznik, mówca motywacyjny, młody tata. W wieku 13 lat stracił rękę i nogę. Dwa lata później razem z polarnikiem Markiem Kamińskim zdobył Biegun Północny i Południowy. W kolejnych latach uczestniczył w wyprawach na Kilimandżaro, Elbrus, wspinał się na górę El Capitan, przebiegł New York City Marathon i ukończył triathlon Herbaline IRONMAN 70.3 Gdynia. Porusza się na protezie nogi. Przez 11 lat prowadził Fundację Poza Horyzonty, która pomogła wielu osobom po amputacjach. Od lat pokazuje, że mimo tragicznych doświadczeń można żyć pełnią życia i realizować swoje pasje oraz marzenia. W kolejnym wywiadzie z serii "Rozmowy Inspirujące" zadam m.in. pytania: 🎙️ Czego nauczyły Jaśka wyprawy na biegun? Jak go zmieniły? 🎙️ Jak osiągać cele? Jak radzić sobie z porażką? 🎙️ Z jakimi problemami aktualnie mierzą się osoby z niepełnosprawnościami? Zapraszam!
  Ascoltato 55 min. 23 sec.
Rozmowy Inspirujące to cykl wywiadów poświęconych zmianom w gospodarce, biznesie, społeczeństwie i technice.
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca