Copertina del podcast

Radiowy salon gier | Radio Katowice

 • Radiowy salon gier. Assassin's Creed Shadows budzi kontrowersje

  21 MAG 2024 · Assassin's Creed to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii gier, która od 2007 roku w kolejnych odsłonach pozwala graczom obserwować ważne, historyczne wydarzenia z perspektywy tajemniczego, choć rzecz jasna fikcyjnego bractwa skrytobójców. Jak ujawnił opublikowany niedawno zwiastun kolejnej części, tym razem przeniesiemy się do feudalnej Japonii, o czym opowie Wojciech Kocjan w dzisiejszym Radiowym Salonie Gier.
  7 min. 16 sec.
 • Radiowy salon gier. Sony vs. gracze

  14 MAG 2024 · Decyzje wielkich korporacji bywają absurdalne. Ostatnio na przykład Sony postanowiło znacznie ograniczyć dostęp do... jednej z najbardziej rozchwytywanych gier ostatnich lat. Poza tym, okazuje się, że w Polsce za wiele tytułów przepłacamy. O szczegółach opowiada Wojciech Kocjan w Radiowym Salonie Gier. 
  6 min. 33 sec.
 • Radiowy salon gier. Wymagające produkcje

  23 APR 2024 · Gry bywają przeróżne. Są więc takie, z którymi poradzi sobie nawet najmłodszy miłośnik wirtualnej rozrywki, ale nie brakuje przecież tytułów solidnie dających w kość. O jednej z takich wyjątkowo wymagających produkcji opowie Wojciech Kocjan w kolejnym Radiowym Salonie Gier.
  7 min. 7 sec.
 • Radiowy Salon Gier. Shogun to nie tylko serial

  9 APR 2024 · Czasem gdy doczytamy ostatnią stronę pasjonującej powieści lub obejrzymy finałowy odcinek wciągającego serialu, mamy ochotę na coś więcej. Nie chcemy kończyć naszego obcowania z tym światem, który polubiliśmy, który nas zafascynował. Dla fanów wirtualnej rozrywki jest to często okazja, aby sięgnąć po jakąś dobrą grę - i właśnie o tym opowie dzisiaj Wojciech Kocjan w Radiowym Salonie Gier. 
  8 min. 1 sec.
 • Radiowy salon gier. Banishers: Ghosts of New Eden

  19 MAR 2024 · A teraz czas na opowieść o siedemnastowiecznych duchach i klątwach rodem z Ameryki, na którą do Radiowego Salonu Gier zaprasza Wojciech Kocjan. 
  6 min. 35 sec.
 • Radiowy salon gier. Przegląd wiadomości ze świata gier

  20 FEB 2024 · A teraz czas na garść informacji ze świata wirtualnej rozrywki. Co w branży gamingowej piszczy sprawdza Wojciech Kocjan, który zaprasza do kolejnego Radiowego Salonu Gier.
  6 min. 48 sec.
 • Radiowy salon gier. Recenzja The Inquisitor

  13 FEB 2024 · Po kilku latach produkcji wreszcie na początku lutego ukazała się gra Inkwizytor, a więc tytuł oparty na książkach Jacka Piekary o przygodach zwalczającego herezję Mordimera Madderdina. Czy po ten tytuł warto sięgnąć? Czy udało się oddać klimat pierwowzoru? O tym opowie Wojciech Kocjan w dzisiejszym Radiowym Salonie Gier.
  7 min. 30 sec.
 • Radiowy salon gier. Nowości w branży gier wideo

  6 FEB 2024 · Co ciekawego dzieje się w branży gier wideo? Nowości w obszarze wirtualnej rozrywki na bieżąco śledzi Wojciech Kocjan, który na garść informacji zaprasza do kolejnego Radiowego Salonu Gier.
  6 min. 13 sec.
 • Radiowy salon gier. Prince of Persia The Lost Crown

  23 GEN 2024 · W dzisiejszym Radiowym Salonie Gier Wojciech Kocjan zabierze nas na wycieczkę w czasie i przestrzeni, gdzieś na tereny dzisiejszego Iranu. Opowie także o kilku ciekawych zapowiedziach Microsoftu.
  7 min. 3 sec.
 • Radiowy salon gier. Mądre gry: Hellblade: Senuas Sacrifice

  16 GEN 2024 · W grach, podobnie jak w innych działach kultury, od czasu do czasu pojawiają się prawdziwe perełki. Produkcje, które w pozytywny sposób wyróżniają się na tle innych. Tak jest w przypadku Hellblade: Senuas Sacrifice, gry z 2017 roku, o której więcej opowie Wojciech Kocjan w dzisiejszym Radiowym Salonie Gier.
  6 min. 44 sec.

Nowości ze świata gier wideo, recenzje, zapowiedzi, opinie i wywiady z twórcami i nie tylko – to wszystko dzieje się w naszym Radiowym Salonie Gier, do którego zaprasza Wojciech Kocjan.

mostra di più
Nowości ze świata gier wideo, recenzje, zapowiedzi, opinie i wywiady z twórcami i nie tylko – to wszystko dzieje się w naszym Radiowym Salonie Gier, do którego zaprasza Wojciech Kocjan.
mostra meno
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca