Copertina del podcast

Miejskie Granie

 • Olga Łasak - kobieta od kabaretów. WywiadyAgaty

  24 MAG 2024 · Kabareciarka, aktorka, wokalistka- artystka wszechstronna jest gościnią Agaty Chruściak. Z rozmowy dowiecie się za czym tęskni, czy jej życie nieustannie wypełnia śmiech i za co dostała ostatnio nagrodę. Rozmowa odbyła się przy okazji "Biegu po Nowe Życie" w Wiśle.
  16 min. 54 sec.
 • Ola Żelazo-miłośniczka jogilatesu, stawia na kobiety po 40. WywiadyAgaty

  22 APR 2024 · "Jak zmobilizować się do aktywności" czy "Bądź fit" – autorką tych książek jest znana trenerka Ola Żelazo, która na co dzień namawia Polki do tego, by zaczęły się ruszać. Skupia się jednak przede wszystkim na kobietach po 40 i zachęca, by spróbowały jogilatesu. Co to jest i czy aktywność fizyczna zawsze była obecna w jej życiu? To sprawdzała Agata Chruściak.
  20 min. 30 sec.
 • Kolejna HARDA babka Sylwii Kubik w książce – Bez przebaczenia. WywiadyAgaty

  18 APR 2024 · Lilka ma za sobą traumatyczne przeżycia, ale chce zrobić wszystko by poprzez sport, zamknąć ten trudny okres. Książka "https://bit.ly/4b04IWe to druga część cyklu Harde babki – Sylwii Kubik. Z autorką rozmawiała Agata Chruściak. Książka, ebook dostępna na: https://bit.ly/4b04IWe
  11 min. 56 sec.
 • Honorata Skarbek – kobieta wielu talentów. WywiadyAgaty

  15 APR 2024 · Od lat działa w sieci, a niedawno wystartowała ze swoim podcastem WONDER WOMAN. Poznacie tam lepiej ważne dla niej kobiety, ale i ją samą. O tym co było i o planach na najbliższe miesiące z Honoratą Skarbek rozmawiała Agata Chruściak.
  10 min. 11 sec.
 • Alżbeta Lenska o aktorskiej pracy i… mózgu. WywiadyAgaty

  4 APR 2024 · Ostatnio po raz pierwszy na jednej scenie, zagrała w duecie z mężem Rafałem Cieszyńskim. Gościem Agaty Chruściak jest dziś aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna Alżbeta Lenska. Kilka lat temu, jej historią żyła cała Polska. Podczas próby w teatrze aktorkę bolała głowa, zemdlała i trafiła do szpitala, gdzie usunięto jej tętniaka mózgu. Teraz, wiedząc, jak wiele miała szczęścia, jej misją stało się uczenie innych, jak świadomie dbać o mózg. Wciąż można ją też zobaczyć w telewizyjnych produkcjach czy na teatralnych deskach.
  14 min. 18 sec.
 • Cosmos – czyli jak by dziś brzmiały lata 80.? MAGAZYN MUZYCZNY

  22 MAR 2024 · Ich hit "Droga Pani" stał się viralem. W magazynie muzycznym Radia ESKA 2 Kasia Grodzka gości Cosmos – czyli twórców absolutnie niestandardowych. Karol Kudrzycki i Mateusz Makowski w swojej twórczości potrafią słuchaczowi pokazać pazur lat 80. (Klasa G), a jednocześnie ukołysać w rytm pościelowego grania (Droga Pani, Umów się ze mną na...). A to dopiero początek tego co Cosmos ma do zaoferowania.
  30 min. 1 sec.
 • Autorka Agnieszka Mielech o EMI, bohaterce serii dla dziewczynek. WywiadyAgaty

  21 MAR 2024 · Dlaczego w jej życiu pojawiła się EMI? Jakie wartości autorka chce przekazać za jej pośrednictwem? Tego dowiecie się z rozmowy Agaty Chruściak z autorką poczytnej serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn".
  27 min. 48 sec.
 • Warto żyć tu i teraz! A. Adamowicz i G. Gargaś w ciepłej powieści – Nie czekaj już dłużej. WywiadyAgaty

  13 MAR 2024 · To powieść o tym, że nigdy nie jest za późno by zacząć od nowa, zakończyć to co toksyczne i odnaleźć prawdziwe JA... Taka jest książka Aliny Adamowicz i Gabrieli Gargaś „Nie czekaj już dłużej”. Jeśli czujecie, że nie do końca jesteście w odpowiednim miejscu i macie ochotę na ciepłą, otulającą opowieść o sile kobiecości, to ta książka jest dla Was. Z autorkami rozmawiała Agata Chruściak.
  28 min. 16 sec.
 • Piotr Kupicha zaprasza do tańca. MAGAZYN MUZYCZNY

  13 MAR 2024 · Zespół Feel ma ugruntowaną pozycję na polskiej estradzie, ale muzycy stale eksperymentują, czego dowodem jest singiel "Tańcz". Do studia Radia Eska2 wpadł Piotr Kupicha – lider grupy, który opowiada o numerze, ale nie stroni od trudnych pytań. Z wywiadu wyciągniecie sporo ciekawostek na temat zespołu Feel i samego Piotra. Zaprasza Kuba Klym.
  30 min.
 • Miłosz Skierski prezentuje singiel – Bukiety Róż. MAGAZYN MUZYCZNY

  12 MAR 2024 · Miłosz Skierski – młody, charyzmatyczny wokalista prezentuje nowy singiel, którym podbija internet. "Bukiety Róż" to opowieść o nieustannym wyścigu z czasem. Singiel opowiada także o pędzie, obowiązkach i trudnościach dnia codziennego. W kompozycji przewija się również motyw bliskości, której każdy potrzebuje. Z rozmowy wyciągniecie historie z życia młodego muzyka i sporo pozytywnej energii. Zaprasza Kuba Klym.
  30 min.
Podcast Miejskie Granie to strefa kultury i muzyki. Posłuchaj wywiadów z artystami, aktorami i ludźmi szeroko pojętej kultury.
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca