Copertina del podcast

Mediolan na weekend?

  • Esplicito

    MILAN PODCAST MP3

    26 APR 2024 · Witajcie na moim kanale! Nazywam się Ben i jestem native speakerem z Irlandii. Ten odcinek jest o Mediolanie. Opowidam w nim po angielsku jak go zwiedzić w jak jalepszy sposób :) Na tym kanale chcę dzielić się moimi doświadczeniami z podrózy oraz radami jak te miejsca zwiedzić na własną rękę. Póki co udało mi się zwiedzić 46 krajów, a to dopiero początek! W każdym filmie będę opowiadał o innym miejscu, zachowując formę lekcji angielskiego. Dodatkowo zapraszam do mojej Szkoły Jęzkowej w Krakowie - Cactus English! Cactus english to nowatorska szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Native speakera z Irlandii. Jeżeli szukasz lekcji praktycznych, nowatorskich i przede wsrzytkim skutecznych prowadzonych przez wykwalifikowanego specjalistę, to zgłoś się do nas. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i pasję do nauczania języka Angielskiego. Gwarantujemy, że w ROK pomożemy ci osiągąć twój językowy cel. Zajęcia dostosowujemy indywidualnie, pod każdego ucznia.  Chcesz przełamać swoją bariere językową? Dołącz do Cactus English Zapraszam na sociale:  https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqa1ZlT1BjZDFrQ29WV3I2ZDZqR3h6LXgtQUZTZ3xBQ3Jtc0tuT21vcmVMNXhKa2xpRU45cUhGQmhyZ2xScEwwNUpSSnd3QmV4M0U0YzFqYmhTM1JmUFRZcWpTSEtUVU9QZks3eWM1Qnl2NFZ1M1pUUml0bnllbzJFd3ZiVWpDV291TmZXMzcxamxBMGNPelZPTVh3VQ&q=https%3A%2F%2Fcactusenglish.pl%2F&v=3CiDbMgb7F8  https://www.tiktok.com/@cactusben_english https://www.instagram.com/cactus_benn/
    Ascoltato 19 min. 34 sec.

Witajcie na moim kanale! Nazywam się Ben i jestem native speakerem z Irlandii. Na tym kanale chcę dzielić się moimi doświadczeniami z podrózy oraz radami jak te miejsca zwiedzić na...

mostra di più
Witajcie na moim kanale! Nazywam się Ben i jestem native speakerem z Irlandii.

Na tym kanale chcę dzielić się moimi doświadczeniami z podrózy oraz radami jak te miejsca zwiedzić na własną rękę. Póki co udało mi się zwiedzić 46 krajów, a to dopiero początek!
W każdym filmie będę opowiadał o innym miejscu, zachowując formę lekcji angielskiego.

Dodatkowo zapraszam do mojej Szkoły Jęzkowej w Krakowie - Cactus English! Cactus english to nowatorska szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Native speakera z Irlandii. Jeżeli szukasz lekcji praktycznych, nowatorskich i przede wsrzytkim skutecznych prowadzonych przez wykwalifikowanego specjalistę, to zgłoś się do nas.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i pasję do nauczania języka Angielskiego. Gwarantujemy, że w ROK pomożemy ci osiągąć twój językowy cel. Zajęcia dostosowujemy indywidualnie, pod każdego ucznia.

 Chcesz przełamać swoją bariere językową?
Dołącz do Cactus English

Zapraszam na sociale: 
https://cactusenglish.pl 
https://www.tiktok.com/@cactusben_english
https://www.instagram.com/cactus_benn/
mostra meno
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca