Copertina del podcast

Kokieteryjki

 • Kokieteryjki – a cóż to za tajemnicza, szalona nazwa?

  23 OTT 2022 · To odcinek wstępny, w którym zdradzam, czym są Kokieteryjki, o czym opowiadają i do czyich uszu są skierowane.
  Ascoltato 4 min. 6 sec.
 • Szelesty, smaki, kolory i inne zmysłowe przyjemności

  8 NOV 2022 · O rzadkich przypadłościach przechodzących z człowieka na człowieka, tajemnicach włoskiego supermercato, podróżach za grosze i innych rzeczach, dzięki którym życie nabiera koloru.
  Ascoltato 16 min. 15 sec.
 • Kochałam go zażarcie

  15 NOV 2022 · O miłości pod słońcem Mauretanii, niebezpiecznych skutkach picia kawy z kardamonem, tajemniczej mocy winogron i bujnych kobiecych kształtach.
  Ascoltato 13 min. 31 sec.
 • Życie na dancingu

  22 NOV 2022 · O potoczkach słów wpadających gładko w dziewczęce różowe uszka, umysłowych łaskotkach, klimacie powojennych, warszawskich kawiarni i jesiennych mężczyznach. Piosenki, o których wspominam w odcinku: 1) https://www.youtube.com/watch?v=vdnc74U0ASI 2) https://www.youtube.com/watch?v=y6FDww-OGns 3) https://www.youtube.com/watch?v=LKltkeRsh-g
  Ascoltato 18 min. 15 sec.
 • Listy miłosne

  29 NOV 2022 · O dziejach romansu Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory, nastoletnich porywach serca, czytaniu cudzej korespondencji i o roli, jaką poezja odgrywa w życiu codziennym.
  Ascoltato 14 min. 1 sec.
 • Najcenniejszy prezent

  6 DIC 2022 · O Mikołajkach w latach 90., szkolnych zalotach, najcenniejszym owocu świata i najwyższym wymiarze szczodrości.
  Ascoltato 12 min. 28 sec.
 • Hej dziewczyno, obczaj moje dindolino!

  13 DIC 2022 · O strasznych skutkach wysyłania zdjęć swojego dindolino bogu ducha winnym kobietom, zwyczajach godowych modliszek i pająków oraz niebagatelnej roli, jaką emocje odgrywają w życiu kobiety.
  Ascoltato 13 min. 6 sec.
 • Boże Narodzenie roku Pańskiego 2016

  20 DIC 2022 · O pierwszych wspólnych świętach z absztyfikantem, tańcach i hulankach do rana, pożytkach płynących ze wstrzemięźliwości i o tym co w świętowaniu jest najważniejsze.
  Ascoltato 11 min. 57 sec.
 • Historia pechowej sukienki

  3 GEN 2023 · O fosforyzującej sukience, braku skromności, chciwych biodrach, żarliwych modlitwach w samochodzie i randce na cmentarzu.
  Ascoltato 14 min. 47 sec.
 • Najdziksze fantazje

  18 GEN 2023 · O muskaniu kobiecych zmysłów, byciu artystą, malowaniu pędzlem i słowem, ponętnych Adelach oraz tellurycznych ingrediencjach obiadu.
  Ascoltato 19 min. 18 sec.

Pogodne dykteryjki z nutką kokieterii, czyli rozbudzające wyobraźnię sensualne opowieści o miłości, jedzeniu i innych życiowych rozkoszach. Okraszone iskierkami humoru. Przewrotne. Opowiedziane barwnym językiem. Deser dla uszu. Autorka podcastu: Adrianna...

mostra di più
Pogodne dykteryjki z nutką kokieterii, czyli rozbudzające wyobraźnię sensualne opowieści o miłości, jedzeniu i innych życiowych rozkoszach. Okraszone iskierkami humoru. Przewrotne. Opowiedziane barwnym językiem. Deser dla uszu.

Autorka podcastu: Adrianna Dyszyńska
@adriannadyszynska

Projekt okładki: Black Dog Studio Natalia Noszczyńska
mostra meno
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca