• 07. 3 błędy w nauce niemieckiej gramatyki.

  14 MAG 2024 · W tym odcinku dowiesz się: - które błędy są największe i dlaczego warto przestać je popełniać - co zrobić, żeby nauka gramatyki miała dla nas sens - co łączy schabowe i dewolaje z niemiecką gramatyką - jaka jest największa pułapka ćwiczeń Notatkę z podsumowaniem odcinka znajdziesz tutaj 👉 https://niemieckiwihajster.pl/podcast/#007.
  14 min. 45 sec.
 • 06. Niemiecki w 10 minut - o życiu codziennym

  9 APR 2024 · W tym odcinku dowiesz się: - jak na kilka sposobów powiedzieć o spaniu - na zawsze zapmiętasz różnicę pomiędzy Stunde a Uhr - jak wcześnie wstawiać na poziomie C1, a jak monitorować rytm snu na poziomie B2 - dlaczego warto grupować nowe zwroty Notatkę z podsumowaniem odcinka znajdziesz tutaj 👉 https://niemieckiwihajster.pl/podcast/#006.
  7 min. 58 sec.
 • 05. Czy istnieje niezawodny plan nauki?

  25 MAR 2024 · W tym odcinku dowiesz się: - jak stworzyć swój niezawodny plan nauki, działający nawet w chwili gdy motywacja przestanie być na wysokim poziomie - kiedy możesz NIE uczyć się niemieckiego - jakie masz okienka i co możesz z nimi zrobić dla swojego niemieckiego - że niemiecki nigdy nie będzie PILNY, ale jest WAŻNY - z czego jesteś w stanie zrezygnować, żeby uczyć się niemieckiego Notatkę z podsumowaniem odcinka znajdziesz tutaj 👉 https://niemieckiwihajster.pl/podcast/#005.
  17 min. 58 sec.
 • 04. Niemiecki w 10 minut - o czasie wolnym

  18 MAR 2024 · W tym odcinku dowiesz się: - jak poprawnie wymówić "Musik" i dlaczego zdanie "Ich mag Musik hören." jest niepoprawne. - co wspólnego ma dziadek z operą (i nie chodzi o "Dziadka do orzechów"). - dlaczego z czasownikiem schlafen nie zawsze wyśpisz się tak, jak chcesz - czy można zrobić przerwę bez czasownika machen. Notatkę z podsumowaniem odcinka znajdziesz tutaj 👉 https://niemieckiwihajster.pl/podcast/#004.
  9 min. 33 sec.
 • 03. 4 typy uczniów - którym jesteś?

  11 MAR 2024 · W tym odcinku dowiesz się: - który typ ucznia spontanicznie kupuje bilet do Zurychu, a później jest głodny - dlaczego bycie szanowanym profesorem nie jest wcale pozytywne - co różni niemiecki od łaciny - jak groźne są wykłady z niemieckiego, nawet jeśli bywa na nich miło - na czym polega paradoks bezpłatnych materiałów do nauki Notatkę z podsumowaniem odcinka znajdziesz tutaj 👉 https://niemieckiwihajster.pl/podcast/#003.
  18 min. 20 sec.
 • 02. Niemiecki w 10 minut - o sobie

  4 MAR 2024 · W tym odcinku dowiesz się: - co mówią o niemieckim zwroty "mein Vorname" oraz "mein Nachname" - dlaczego niemiecki jest łatwiejszy od węgierskiego - czy na pewno poprawnie wymawiasz czasownik "arbeiten" - jak na kilka sposobów powiedzieć, gdzie pracujesz Notatkę z podsumowaniem odcinka znajdziesz tutaj 👉 https://niemieckiwihajster.pl/podcast/#002.
  8 min. 10 sec.
 • 01. 4 wskazówki po 10 latach nauczania

  26 FEB 2024 · W tym odcinku dowiesz się: - jak w nauce niemieckiego wykorzystać znane w psychologii efekty i... pewną technikę manipulacji - dlaczego lepiej nie wkuwać rodzajników i co robić zamiast tego - jaka jest ciemna strona nauki na instagramie - co oznacza w niemieckim czasownik znajden Notatkę z podsumowaniem odcinka znajdziesz tutaj 👉 https://niemieckiwihajster.pl/podcast/#001.
  32 min. 11 sec.
 • 00. Kto i dla kogo nagrywa ten podcast?

  22 FEB 2024 · 🤔 Kto i dla kogo nagrywa ten podcast? O czym będą odcinki i jak często będą się ukazywały? Notatki do odcinków znajdziesz na stronie 👉 https://niemieckiwihajster.pl/podcast.
  1 min. 10 sec.

Uczysz się niemieckiego już od jakiegoś czasu, ale brakuje Ci miejsca, które w ciekawy sposób zachęci do dalszej nauki? A może miewasz problemy z regularnością i chcesz poznać sprawdzone sposoby...

mostra di più
Uczysz się niemieckiego już od jakiegoś czasu, ale brakuje Ci miejsca, które w ciekawy sposób zachęci do dalszej nauki? A może miewasz problemy z regularnością i chcesz poznać sprawdzone sposoby na naukę?

Jesteś w dobrym miejscu!

Językowy Wihajster to podcast o nauce języków obcych, głównie niemieckiego. Znajdziesz tu konkretne wskazówki oparte o moje ponad 10 letnim doświadczeniu w nauczaniu języka niemieckiego i historie tysięcy naszych wihajstrowych uczniów.

Do usłyszenia!
Klaudia Strohschein
mostra meno
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca