• Tworzenie Rzeczywistości Słowami: Moc Afirmacji!

  7 APR 2024 · Witajcie w świecie, gdzie słowa mają moc kształtowania rzeczywistości. Dzisiejszy odcinek odkrywa tajniki afirmacji - potężnego narzędzia, które może przeprogramować nasz umysł, przełamać bariery ograniczających przekonań i otworzyć nas na nowe możliwości. Ważne jest, aby afirmacje były konkretne, pełne emocji i regularnie powtarzane, najlepiej w połączeniu z wizualizacją, co znacznie zwiększa ich efektywność. Odkrywamy również, jak afirmacje mogą współgrać z czakrami, wzmacniając naszą energię życiową i duchowe połączenie. Pamiętaj, że twoje słowa tworzą twój świat, a wiara w siebie i swoje możliwości może przemienić marzenia w rzeczywistość. Zapraszam do podróży, w której odkryjesz, jak afirmacje mogą stać się kluczem do życia, o jakim zawsze marzyłeś. Namasté.
  17 min. 54 sec.
 • Przestrzegaj Tych Zasad, a Możesz Mieć Wszystko! + Medytacja Prowadzona

  16 MAR 2024 · W najnowszym odcinku mojego podcastu "Jednia" zabieram Was w podróż do wnętrza naszych umysłów, by odkryć niesamowity potencjał tkwiący w każdym z nas. Opowiadam, jak możemy przestać być biernymi obserwatorami i stać się twórcami własnego życia. Wyjaśniam, że wszystko, o co kiedykolwiek poprosiliśmy lub będziemy prosić, jest już nasze - choć może jeszcze tego nie doświadczamy.Podkreślam znaczenie jasności i precyzji w naszych intencjach. Tłumaczę, jak ważne jest, by nie pozwolić, by czas stał się naszym wrogiem w procesie manifestacji, a zamiast tego, aby użyć go jako narzędzia cierpliwości. Mówię też o zaufaniu do procesu, do siebie i do wszechświata, które może przyśpieszyć realizację naszych marzeń.Na koniec zapraszam Was na wyjątkową medytację wizualizacyjną - progresję przyszłych wcieleń, która pomoże Wam zrozumieć i doświadczyć nieskończonych możliwości, jakie przed nami stoją. NAMASTE <3
  29 min. 15 sec.
 • Jak Wstawać Rano - SZCZĘŚLIWIE!

  25 FEB 2024 · W dzisiejszym odcinku poruszam tematy bliskie każdemu, kto szuka szczęścia i harmonii w życiu. Opowiadam o tym, jak kochać swoje życie i być w pełni zaangażowanym w każdą chwilę. Podkreślam znaczenie służby i utrzymywania pozytywnego nastawienia, nawet gdy spotykamy ludzi w różnych stadiach ich życiowej podróży, nie pozwalając, aby nasze wibracje zostały przez to obniżone. Dzielę się przemyśleniami na temat tego, jak nasze ego może stawać na przeszkodzie w docenianiu prostych rzeczy, które mogą przynieść nam radość, i oferuję sposoby na pokonanie tych wewnętrznych barier. Zapraszam do wspólnej refleksji nad tym, jak małe zmiany w naszym podejściu mogą prowadzić do wielkich przemian w naszym życiu.
  14 min. 10 sec.
 • Ten Podcast Pozwoli Ci Zrozumieć Czym Jest MIŁOŚĆ!

  18 FEB 2024 · Namaste' – słowo, które samo w sobie stanowi most łączący dusze. W tym wyjątkowym odcinku, zagłębiamy się w temat tak wszechobecny, a jednocześnie często nieuchwytny – miłości w jej różnorodnych formach, dla niektórych być może dotąd nieznanych. Odkryjemy razem paradoks wolności, ucieleśnienie miłości nieograniczonej żadnymi warunkami, i zrozumiemy, dlaczego całkowite oddanie się miłości jest niczym oddanie się Bogu. Przejdziemy przez opowieści, które odsłaniają siłę uczuć w przemienianiu naszego życia i zrozumieniu głębi naszej egzystencji. Pozwól, aby ten odcinek był Twoją bramą do odkrycia, jak miłość może być kluczem do wolności duszy i połączenia z uniwersalną siłą, która nas wszystkich prowadzi.
  12 min. 34 sec.
 • Wyleczyła mnie z DEPRESJI - BEZWARUNKOWA WDZIĘCZNOŚĆ!

  12 FEB 2024 · Namaste. W jubileuszowym, dwudziestym odcinku, skupiamy się na temacie, który jest mi niezwykle bliski i dodał mi siły, która uratowała mi życie. Zapraszam Cie na niezwykle ważny odcinek o uznaniu i bezwarunkowej wdzięczności do życia jako fundament na drodze duchowego rozwoju jak i na drodze do szczęścia. To wybór który może zmienić nasze postrzeganie świata i zwiększając naszą zdolność do głębokiego uznania bycia częścią wszechświata, za możliwość doświadczania, uczucia i uczestnictwa w nieskończonej różnorodności życia. Wdzięczność to nie tylko uczucie, ale świadoma decyzja, która przemienia to, co mamy, w wystarczająco dużo.
  26 min. 23 sec.
 • TRAUMA jako Nauczyciel: Lekcje Bólu i Wyzwolenia

  4 FEB 2024 · W tym odcinku "Jednia" podchodzimy do traumy z innej strony. Zamiast widzieć w niej tylko ciemność, szukamy światła. Rozmawiamy o tym, jak trudne chwile mogą stać się naszymi największymi nauczycielami, odkrywając przed nami drogi, o których nie mieliśmy pojęcia."Trauma jako Nauczyciel: Lekcje Bólu i Odrodzenia" to nie tylko historia o przezwyciężaniu, ale przede wszystkim o uczeniu się. Dzielę się moimi przemyśleniami na temat tego, jak ból może prowadzić do głębszego zrozumienia siebie i jak każde doświadczenie, nawet to najbardziej bolesne, ma w sobie coś wartościowego.Dołącz do mnie w tej podróży przez własne doświadczenia i odkryjmy razem, jak można przekształcić trudności w siłę i mądrość. To odcinek dla tych, którzy są gotowi spojrzeć na swoje wyzwania z nowej perspektywy i znaleźć w nich źródło wzrostu.Mam nadzieję, że ta wersja jest bardziej zwięzła i lepiej odzwierciedla treść Twojej transkrypcji, jednocześnie zachowując zachęcający ton. https://www.instagram.com/jednia.podcast/
  17 min. 27 sec.
 • ODBUDUJ SIEBIE, by Pomagać Światu

  14 GEN 2024 · Odkryj tajniki samopomocy jako fundamentu do efektywnego wspierania innych w najnowszym odcinku podcastu 'Jednia'. Poruszam temat znaczenia dbania o siebie, aby móc lepiej służyć innym. Dowiedz się, jak pielęgnować swoje ciało, umysł i ducha, by stać się silniejszym i bardziej świadomym uczestnikiem świata. Poznaj proces odkrywania własnych potrzeb, zrozumienia emocji i budowania pozytywnej energii. To nie tylko podróż w głąb siebie, ale także krok ku tworzeniu lepszego świata. Posłuchaj i zainspiruj się, aby zacząć zmianę od siebie i dzielić się nią z innymi.
  19 min. 18 sec.
 • Definicja KARMY Której Nie Znałeś - Klucz Do Zmiany!

  7 GEN 2024 · W najnowszym odcinku podcastu 'Jednia' eksplorujemy fascynującą koncepcję karmy, wykraczając poza jej tradycyjne rozumienie jako prostej relacji przyczyny i skutku. Odkrywamy, jak nasze codzienne działania, myśli i intencje kształtują naszą rzeczywistość i wpływają na nasze życie w sposób, który często umyka naszej świadomości. W tym odcinku dzielę się osobistą historią, która rzuca światło na subtelne działanie karmy w życiu zawodowym i osobistym, pokazując, jak nasze wybory i zachowania mają długoterminowe konsekwencje. Ta opowieść jest przewodnikiem po głębszym zrozumieniu karmy, podkreślając, jak ważne jest świadome podejmowanie decyzji i pielęgnowanie pozytywnych intencji. Odkrycie, w jaki sposób możemy wpływać na naszą karmiczną ścieżkę, stanowi klucz do zmiany, otwierając drogę do osiągnięcia większej harmonii i sukcesów w naszym życiu.
  23 min. 27 sec.
 • Przebudzenie Zimowego Solstycjum

  17 DIC 2023 · W tym odcinku zgłębiamy, jak przesilenie zimowe i zmiany energetyczne wpływają na naszą równowagę życiową. Rozważamy wpływ czakry podstawy na nasze samopoczucie fizyczne i duchowe, poruszając temat odnawiania i uwolnienia się od przestarzałych wzorców myślenia. Odkryjemy, jak bycie otwartym na nowe doświadczenia i przekonania może przynieść harmonię z naturą i głębsze zrozumienie siebie. Ten odcinek to zaproszenie do refleksji nad życiem w zgodzie z cyklami natury i znaczeniem każdej chwili.
  15 min. 55 sec.
 • Jak DUCHOWA PRAKTYKA Może Odmienić Twoje Życie!

  10 DIC 2023 · W tym inspirującym odcinku "Jednia", odkrywamy bogaty świat duchowości i jej wpływ na codzienne życie. Podróżujemy przez różne aspekty praktyk duchowych, eksplorując, jak mogą one ujawnić głębszy sens istnienia i umożliwić zrozumienie naszej tożsamości i celu. Rozważamy, jak poszukiwanie wewnętrznego światła może przekształcić nasze emocje, myśli i działania, prowadząc do głębszej harmonii i spokoju. Ten odcinek zachęca do refleksji nad własnym życiem, podkreślając, jak ważna jest świadomość duchowa w osiąganiu autentyczności i przebudzenia. Zapraszamy do wsłuchania się w te mądrości, które mogą być drogowskazem w Twojej własnej duchowej podróży.
  22 min. 6 sec.

Witaj w Podcaście "Jednia". Jednia jest absolutnie doskonała i pełna, co sprawia, że jej naturę można opisać jedynie przez to, czym nie jest. Mam nadzieję że przebudzi twe prawdziwe serce....

mostra di più
Witaj w Podcaście "Jednia". Jednia jest absolutnie doskonała i pełna, co sprawia, że jej naturę można opisać jedynie przez to, czym nie jest. Mam nadzieję że przebudzi twe prawdziwe serce.

https://www.instagram.com/jednia.podcast/
mostra meno
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca