• Czy po zdradzie możliwy jest udany związek? Gość: Michał Sawicki, seksuolog

  24 MAG 2024 · Czy mężczyzna naprawdę ma zawsze ochotę na seks? Jak łatwy dostęp do pornografii wpływa na nasze życie seksualne?Czym naprawdę jest zdrada i dlaczego się zdradzamy? Jak wiele jest w Polsce tzw. otwartych związków?W tym odcinku obalamy mity i rozmawiamy bez presji na temat naszej seksualności. Gościem odcinka jest seksuolog, Michał Sawicki.
  42 min. 3 sec.
 • Jak zacząć przygodę z surfingiem? Adam Łuczak: Adrenalina uzależnia

  17 MAG 2024 · W tym odcinku przenosimy się nad wodę i fundujemy sobie małą dawkę adrenaliny. Ale uważajcie, bo sporty wodne i adrenalina uzależniają!Moim gościem jest surfer Adam Łuczak, a z odcinka dowiecie się m.in. czym różnią się surfing, kitesurfing i windsurfing,od czego zacząć przygodę z surfingiem i czy do uprawiania tych sportów potrzebna jest umiejętność dobrego pływania.
  40 min. 33 sec.
 • Nie warto poświęcać życia na trwanie w jakiejś chorej walce. Znacie rapera Sariusa, poznajcie Mariusza

  10 MAG 2024 · Moim gościem jest raper Sarius, albo po prostu Mariusz - bo w tym odcinku rozmawiamy nie tylko o jego muzyce, ale przede wszystkim o jego przemianach i spojrzeniu na świat. O przejściu od ciemności i buntu do światła i szczęścia. O zrzucaniu masek i o tym, czy ludzie z "szołbizu" mogą być prawdziwi. Ja już wiem, że mogą!
  33 min. 55 sec.
 • Seriale, film, teatr... ale na pierwszym miejscu RODZINA. Marcin Korcz o pracy aktora, gwiazdorzeniu i życiowych priorytetach

  26 APR 2024 · Mojego kolejnego gościa znacie świetnie choćby z seriali Gry rodzinne, Ratownicy, Przyjaciółki, Rodzina zastępcza, Pierwsza Miłość. Aktor filmowy, teatralny, serialowy - Marcin Korcz, komediant, człowiek chaosu :) I na pewno człowiek sukcesu, a mimo to jego ego spokojnie zmieściło się nawet w naszej niewielkiej windzie. Porozmawialiśmy sobie właśnie o gwiazdorzeniu i szacunku do drugiego człowieka. O kulisach pracy aktora i zabawnych wpadkach. No i o tym, co w życiu najważniejsze: relacjach z bliskimi, dla których tak często trudno nam znaleźć czas. Historie moich gości są inspiracją do stworzenia wielu postaci i wątków w moich książkach (m.in. „Jeden miesiąc na miłość” i „Jeden rok na skok w bok”). Linki znajdziecie poniżej – ZAPRASZAM!Legimi https://bit.ly/49TlmXPAudioteka https://bit.ly/4c0swLaEmpik https://bit.ly/3Tm893B
  40 min. 56 sec.
 • Jak powstaje radiowa playlista? Paweł Karpiński, szef muzyczny Radia ESKA zdradza radiowe sekrety!

  19 APR 2024 · Kto układa muzykę w radiu? Czym są badania muzyczne i kto bierze w nich udział? Świetnie znany z anteny Pawełek czyli Paweł Karpiński, szef muzyczny Radia ESKA i ESKA2 zgodził się zdradzić kulisy powstawania programu radiowego. Nie uwierzycie, jak wiele dzieje się po drugiej stronie nadajnika! :) Historie moich gości są inspiracją do stworzenia wielu postaci i wątków w moich książkach (m.in. „Jeden miesiąc na miłość” i „Jeden rok na skok w bok”). Linki znajdziecie poniżej – ZAPRASZAM! Legimi https://bit.ly/49TlmXP Audioteka https://bit.ly/4c0swLa Empik https://bit.ly/3Tm893B
  36 min. 56 sec.
 • Dlaczego ludzi jara oglądanie, jak inni GRAJĄ W GRY i ile można na tym zarobić?

  12 APR 2024 · Twitch i inne platformy streamingowe dla graczy biją rekordy popularności. Na czym polega ten fenomen? Po co ludzie PŁACĄ za oglądanie, jak inni grają w gry? I wreszcie - ile można na tym zarobić? Między innymi na te pytania odpowiada mój gość, Edward, znany m.in. jako EduTV. Ale oczywiście gry to nie jedyny temat naszej miłej rozmowy. Pogadaliśmy też o życiowych pasjach, odwadze i otwartości na zmiany.
  43 min. 43 sec.
 • Po wojnie z całym światem facet chce wrócić do domu, w którym panuje spokój. Tomasz Nawrocki o szacunku i relacjach

  5 APR 2024 · Z moim kolejnym gościem porozmawialiśmy o relacjach, emocjach i o zrozumieniu - zarówno drugiej osoby jak i własnych potrzeb. Bo okazuje się, że z tym ostatnim mamy często wielki problem! Dlaczego tak często nie pracujemy nad swoim wnętrzem i jak cierpią na tym nasze relacje? Czego pragną faceci, a czego kobiety i dlaczego nawet najtwardszy "macho" też chce być kochany? Posłuchajcie też, co Tomasz Nawrocki mówi o rutynie w relacjach, wzajemnym zrozumieniu i o męskiej dumie.
  34 min. 3 sec.
 • Czym jest prawdziwa PRZYJAŹŃ? Zapytałam o to osobistą przyjaciółkę!

  29 MAR 2024 · Szczerość, oddanie, komunikacja... Jaki jest patent na prawdziwą przyjaźń?Nikt nie pomoże mi znaleźć odpowiedzi lepiej, niż moja własna BFF, dlatego w tym odcinku odwiedziła mnie Weronika Michalczyk vel. Michalczuk, z którą początkowo łączyła mnie tylko praca, ale nasza relacja już dawno wyszła daleko poza mury wydawnictwa.
  31 min. 20 sec.
 • Dlaczego nie akceptujemy swoich ciał? CIAŁOPOZYTYWNOŚĆ rodzi się w głowie! Gość: Marta Żabska

  22 MAR 2024 · W podcaście "Jak baba z chłopem" kolejny raz rozmawiam z... babą:) Bo temat bardzo ważny: akceptacja samej siebie.Przed moim mikrofonem gości Marta Żabska, fotografka rodzinna, kobieca i ciążowa, która odnalazła pasję w uwiecznianiu prawdziwego piękna kobiet.No właśnie: czym jest to PRAWDZIWE piękno? Dlaczego tak często nie potrafimy zaakceptować swoich ciał?W tym odcinku rozmawiamy o tym, że mamy prawo czuć się dobrze z własnym ciałem i mamy prawo pokazać je światu na własnych warunkach.
  23 min. 27 sec.
 • Czy bez pleców da się odnieść sukces? Michał Szczygieł zdradza, jak mu się to udało

  15 MAR 2024 · W moim podcaście zagościł Michał Szczygieł - wyjątkowy facet, który woli śpiewać niż wrzucać posty na socjalki (choć na moją prośbę obiecał, że w najbliższym czasie dorzuci na Instagram kilka fotek bez koszulki :)), a mimo to świetnie sobie radzi nie tylko w radiu, ale też online. Rozmawiamy m.in. o muzyce i show biznesie, w którym - jak się okazuje - wcale nie trzeba "mieć pleców", żeby przebić się na szczyt. Michał opowiedział mi o początkach swojej kariery i o tym, jak mimo wielkiej popularności udało mu się zachować niezależność i ustrzec przed "uderzającą do głowy sodówką".
  48 min. 37 sec.

Jak baba z chłopem" to podcast do którego zapraszam ciekawych mężczyzn, by poruszyć z nimi tematy, o których nie zawsze głośno chcą rozmawiać. To męski punkt widzenia na temat życia,...

mostra di più
Jak baba z chłopem" to podcast do którego zapraszam ciekawych mężczyzn, by poruszyć z nimi tematy, o których nie zawsze głośno chcą rozmawiać. To męski punkt widzenia na temat życia, świata i emocji. Oczywiście jest masę spraw, w których się różnimy, ale to jest w tych rozmowach kręcące. Są też sprawy, w których się zgadzamy i patrzymy na nie jednakowo. W podcaście nie zabraknie też rozmów z przymrużeniem oka, dużą dawką humoru i dwuznaczności. Będzie prawdziwe, bez spinania pośladków. Chcę obalić stereotypy, że mężczyźni są racjonalistami, a kobiety kierują się tylko emocjami. Bo jak to w życiu, różnie bywa...
mostra meno
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca