Copertina del podcast

Inwestor w Kryptoświecie

 • #31 Aktualna sytuacja energetyczna w Europie - Paweł Szpakowicz

  12 OTT 2022 · Dołącz do kursu Pawła: https://kursy.instytutkryptografii.pl/o-krok-przed-rynkiem Dołącz do mini kursu Pawła: https://kursy.instytutkryptografii.pl/inwestowanie-surowce Zapraszamy do zapoznania się z nowym wywiadem z Pawłem Szpakowiczem. Rozmowa koncentruje się na temacie rosnącego zapotrzebowania świata na energię oraz możliwości, jakie ta sytuacja rodzi dla inwestorów.
  Ascoltato 33 min. 18 sec.
 • #30 Podsumowanie raportów Jacka Lorka z całego tygodnia

  11 SET 2022 · https://bit.ly/IKVIP kliknij i zapisz się na listę VIP, by mieć na bieżąco dostęp do raportów Jacka Lorka w wersji tekstowej. Raport z rynku #17: https://instytutkryptografii.pl/product/lesson/29055 Raport z rynku #18: https://instytutkryptografii.pl/product/lesson/29091 Zapraszamy do lektury kolejnych raportów Jacka Lorka. W najświeższych materiałach omawia on wpływ hashrateu na cenę BTC. Na przykładzie danych historycznych wskazuje poziomy przewartościowania i niedowartościowania aktywa. Przedstawia także propozycje rozwiązania problemu zużycia nadmiernej ilości energii podczas miningu Bitcoina. W posumowaniu z 07.09. 2022 r. znajdziesz odpowiedzi na pytania - jakie będą posunięcia FED i jak na nie zareaguje rynek krypto? oraz parę słów o Merge na Ethereum i planowanych regulacjach dla sektora walut cyfrowych.
  Ascoltato 6 min. 52 sec.
 • #29 Kamil Gancarz - Ethereum 2.0 - czego się spodziewać?

  6 SET 2022 · https://bit.ly/IKVIP kliknij i zapisz się na listę VIP, by mieć dostęp do drugiej części wywiadu z Kamilem Gancarzem.
  Ascoltato 36 min. 12 sec.
 • #28 Aktualna sytuacja Bitcoina, Ethereum i rynku akcji - Jacek Lorek

  5 SET 2022 · https://bit.ly/IKVIP kliknij i zapisz się na listę VIP, by mieć na bieżąco dostęp do raportów Jacka Lorka w wersji tekstowej. Raport z rynku #12:https://video.strategie-rozwoju.pl/IK/Jacek%20Lorek_/Raport_z_Rynku_nr_12.docx.pdf Raport z rynku #13:https://video.strategie-rozwoju.pl/IK/Jacek%20Lorek_/Raport_z_Rynku_nr_13.docx.pdf Raport z rynku #14:https://video.strategie-rozwoju.pl/IK/Jacek%20Lorek_/Raport_z_Rynku_nr_14.docx.pdf Raport z rynku #15:https://video.strategie-rozwoju.pl/IK/Jacek%20Lorek_/Raport_z_Rynku_nr_15.docx.pdf Słowo o autorze - Jacek Lorek jest wieloletnim inwestorem i analitykiem rynków finansowych. Ponadto, na mocy licencji doradcy inwestycyjnego (KNF nr 59 z 1995 r.) opracowuje strategie inwestycyjne, wydaje rekomendacje dotyczące papierów wartościowych oraz innych instrumentów finansowych. Specjalnie dla społeczności Instytutu Kryptografii 3-4 razy w tygodniu sporządza zestawienie najważniejszych wydarzeń z rynku kryptowalut. Zapraszamy na podsumowanie raportów przygotowanych dla społeczności IK przez Jacka Lorka. Znajdziesz tu zestawienie najważniejszych wydarzeń z rynków tradycyjnych i kryptowalutowych. W każdym raporcie Jacek Lorek przedstawia Tobie co działo się na rynku w ostatnich dniach i jaki wpływ zaistniałe sytuacje mogą mieć na cenę bitcoina oraz innych walut cyfrowych. Od dziś, raz w tygodniu otrzymasz esencję - esencji w formie podsumowania wszystkich materiałów Jacka Lorka, jakie pojawiły się na przestrzeni ostatnich 7 dni. Raporty to: gwarancja rzetelności i kompetentności, dzięki wiedzy i doświadczeniu wieloletniego inwestora i analityka rynków finansowych skondensowanie wielu informacji podanych w przejrzysty i łatwy do przyswojenia sposób oszczędność czasu - zapoznanie się z raportem nie zajmie Ci więcej niż kwadrans. Dla porównania, gdybyś miał tworzyć go sam musiałbyś zagospodarować sobie od 8 do 16 godzin - na jeden raport! informacje czerpane z wielu źródeł: wywiady, newsy, wykresy, analizy każdy z raportów zawiera też subiektywne podsumowanie zawartych informacji
  Ascoltato 10 min. 12 sec.
 • #27 [Analiza] Wiadomości ze świata krypto - Jacek Lorek

  29 AGO 2022 · https://bit.ly/IKVIP kliknij i zapisz się na listę VIP, by mieć na bieżąco dostęp do raportów Jacka Lorka w wersji tekstowej. https://video.strategie-rozwoju.pl/IK/Jacek%20Lorek_/Raport_z_Rynku_nr_8.pdf kliknij w link, by przenieść się bezpośrednio do raportu nr 8. Jeżeli jesteś już członkiem społeczności IK, ten link https://instytutkryptografii.pl/product/lessons/3103#lesson przekieruje Cię bezpośrednio do raportów opublikowanych na naszej platformie. Słowo o autorze - Jacek Lorek jest wieloletnim inwestorem i analitykiem rynków finansowych. Ponadto, na mocy licencji doradcy inwestycyjnego (KNF nr 59 z 1995 r.) opracowuje strategie inwestycyjne, wydaje rekomendacje dotyczące papierów wartościowych oraz innych instrumentów finansowych. Specjalnie dla społeczności Instytutu Kryptografii 3-4 razy w tygodniu sporządza zestawienie najważniejszych wydarzeń z rynku kryptowalut. W dzisiejszym materiale Jacek Lorek przychodzi z omówieniem ostatnich wydarzeń ze świata kryptowalut. Znajdziesz tam kilka słów o Teterze, w kontekście struktury pokrycia Q2. Ponadto, wzmiankę o niepokojących planach regulacyjnych wobec stablecoinów w UE. Nie cichnie również sprawa związana z Tornado Cash - w raporcie Jacek Lorek wspomina o interwencji amerykańskiego
  Ascoltato 8 min. 46 sec.
 • #26 [Analiza] Dokąd spadki S&P500 mogą zaprowadzić BTC? - Jacek Lorek

  26 AGO 2022 · https://bit.ly/IKVIP kliknij i zapisz się na listę VIP, by mieć na bieżąco dostęp do raportów Jacka Lorka w wersji tekstowej. https://video.strategie-rozwoju.pl/IK/Jacek%20Lorek_/Raport_z_Rynku_nr_8.pdf kliknij w link, by przenieść się bezpośrednio do raportu nr 8. Jeżeli jesteś już członkiem społeczności IK, ten link https://instytutkryptografii.pl/product/lessons/3103#lesson przekieruje Cię bezpośrednio do raportów opublikowanych na naszej platformie. Słowo o autorze - Jacek Lorek jest wieloletnim inwestorem i analitykiem rynków finansowych. Ponadto, na mocy licencji doradcy inwestycyjnego (KNF nr 59 z 1995 r.) opracowuje strategie inwestycyjne, wydaje rekomendacje dotyczące papierów wartościowych oraz innych instrumentów finansowych. Specjalnie dla społeczności Instytutu Kryptografii 3-4 razy w tygodniu sporządza zestawienie najważniejszych wydarzeń z rynku kryptowalut. W dzisiejszym raporcie Jacek Lorek powraca do tematu akcji. Nie powinno dziwić ze względu na wpływ, jaki sentyment na rynek akcji wnosi do rynku kryptowalut. W materiale autor stara się odpowiedzieć na pytanie: czy jest szansa na to, że akcje (indeksy amerykańskie) zrobiły już swoje dna? Zagadnienie obrazuje na podstawie 3 narzędzi: sezonowość rynków akcji, wskaźnik wyceny akcji CAPE, reguła 20. Zapraszamy do zapoznania się z raportem w wersji wideo lub tekstowej.
  Ascoltato 7 min. 21 sec.
 • #25 [Analiza] ETH Merge i kolejne komplikacje - Jacek Lorek

  24 AGO 2022 · https://bit.ly/IKVIP kliknij i zapisz się na listę VIP, by mieć na bieżąco dostęp do raportów Jacka Lorka w wersji tekstowej. https://instytutkryptografii.pl/product/lesson/28859 kliknij w link, by przenieść się bezpośrednio do raportu nr 8. Jeżeli jesteś już członkiem społeczności IK, ten link https://instytutkryptografii.pl/product/lessons/3103#lesson przekieruje Cię bezpośrednio do raportów opublikowanych na naszej platformie. Słowo o autorze - Jacek Lorek jest wieloletnim inwestorem i analitykiem rynków finansowych. Ponadto, na mocy licencji doradcy inwestycyjnego (KNF nr 59 z 1995 r.) opracowuje strategie inwestycyjne, wydaje rekomendacje dotyczące papierów wartościowych oraz innych instrumentów finansowych. Specjalnie dla społeczności Instytutu Kryptografii 3-4 razy w tygodniu sporządza zestawienie najważniejszych wydarzeń z rynku kryptowalut. Pozostajemy w tematyce Ethereum Merge. W materiale Jacek Lorek omawia zagrożenia, jakie czyhają na sieć i inwestorów przed zmianą konsensusu z PoW na PoS. To, co obecnie spędza sen z powiek implementatorom ETH 2.0, to kwestia cenzurowania transakcji. W raporcie znajdziesz omówienie 3 scenariuszy - możliwych lub koniecznych do wykonania przed wdrożeniem ETH 2.0. Dowiesz się także, jakie konsekwencje niesie każdy z nich dla użytkowników sieci i ceny samego aktywa.
  Ascoltato 5 min. 4 sec.
 • #24 [Analiza] ETH 2.0 i problemów ciąg dalszy - Jacek Lorek

  23 AGO 2022 · https://bit.ly/IKVIP kliknij i zapisz się na listę VIP, by mieć na bieżąco dostęp do raportów Jacka Lorka w wersji tekstowej. Jeżeli jesteś już członkiem społeczności IK, ten link https://instytutkryptografii.pl/product/lessons/3103#lesson przekieruje Cię bezpośrednio do raportów opublikowanych na naszej platformie. Słowo o autorze - Jacek Lorek jest wieloletnim inwestorem i analitykiem rynków finansowych. Ponadto, na mocy licencji doradcy inwestycyjnego (KNF nr 59 z 1995 r.) opracowuje strategie inwestycyjne, wydaje rekomendacje dotyczące papierów wartościowych oraz innych instrumentów finansowych. Specjalnie dla społeczności Instytutu Kryptografii 3-4 razy w tygodniu sporządza zestawienie najważniejszych wydarzeń z rynku kryptowalut. Wracamy do wydarzeń ze świata kryptowalut. W raporcie Jacek Lorek odnosi się do przecieku z ostatniej narady developerów Ethereum i wyjaśnia jaki wpływ na Merge ETH może mieć nałożenie sankcji na krypto-mixer Tornado Cash. Z materiału dowiesz się także co sądzą o przejściu Ethereum na PoS bitcoinowi maksymaliści.
  Ascoltato 6 min. 8 sec.
 • #23 [Analiza] Sentyment inwestorów i wydarzenia, które określą kierunek rynków - Jacek Lorek

  19 AGO 2022 · https://bit.ly/IKVIP kliknij i zapisz się na listę VIP, by mieć na bieżąco dostęp do raportów Jacka Lorka w wersji tekstowej. Jeżeli jesteś już członkiem społeczności IK, ten link https://instytutkryptografii.pl/product/lessons/3103#lesson przekieruje Cię bezpośrednio do raportów opublikowanych na naszej platformie. Słowo o autorze - Jacek Lorek jest wieloletnim inwestorem i analitykiem rynków finansowych. Ponadto, na mocy licencji doradcy inwestycyjnego (KNF nr 59 z 1995 r.) opracowuje strategie inwestycyjne, wydaje rekomendacje dotyczące papierów wartościowych oraz innych instrumentów finansowych. Specjalnie dla społeczności Instytutu Kryptografii 3-4 razy w tygodniu sporządza zestawienie najważniejszych wydarzeń z rynku kryptowalut. Czy też zastanawiasz się czy spadki na kryptowalutach, jakie notujemy od początku roku to “zwykła” bessa, krypto-zima czy może osiągnęliśmy już dno i lada chwila na wykresach zobaczymy #ToTheMoon? Odpowiedzi na te pytanie szukaj w nowym raporcie Jakca Lorka. Dowiesz się z niego czy górą są byki czy niedźwiedzie, czy rynek akcji w USA osiągnął już swoje upside? Znajdziesz tam też kalendarz zbliżających się, istotnych wydarzeń z adnotacją dotyczącą ich wpływu na świat walut cyfrowych.
  Ascoltato 3 min. 52 sec.
 • #23 1000% zysku na surowcach, jak to zrobić? - Paweł Szpakowicz

  18 AGO 2022 · Dołącz do mini kursu Pawła: https://kursy.instytutkryptografii.pl/inwestowanie-surowce Paweł Szpakowicz w rozmowie z Kacprem Kazimierczakiem dzieli się z widzami kanału IK tajnikami swojego portfela inwestycyjnego. Na przykładach kilku spółek z sektora surowcowego - uran węgiel, złoto, srebro - prezentuje case study swoich inwestycji. W materiale znajdziesz dokładne omówienie ruchów giełdowych Pawła Szpakowicza: zajmowane pozycje, poziomy wejść, sposoby realizacji zysków. Dowiesz się także, jak dobiera on strategię inwestycyjną w zależności od realiów aktualnie panujących na rynku. Przy okazji, film jest też dużą dawką merytorycznej wiedzy z zakresu lokaty kapitału w segment energetyczny.
  Ascoltato 36 min. 27 sec.
Podcast Instytutu Kryptografii - Twoje centrum wiedzy o zarabianiu w świecie nowych technologii, zwłaszcza kryptowalut i tokenów.
🚀➡ https://twitter.com/InstytutKpl
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca