Copertina del podcast

Historia ze Sławomirem Koprem

 • Dlaczego gwiazda filmu Trędowata przerwała karierę? Historia z Koprem

  7 FEB 2024 · Elżbieta Starostecka od planu filmowego wolała deski teatru i życie domowe. O równie pięknej co ulotnej efemerydzie polskiego kina, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ; - https://bit.ly/3vHRONz; - https://bit.ly/47I1wwH; lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M.
  Ascoltato 5 min. 28 sec.
 • Tragiczne losy pupila z serialu Przygody psa cywila. Historia z Koprem

  2 FEB 2024 · Nie jeździł koleją, ale za to kochał cukierki, kamerę i ściganie przestępców. O głównym rywalu Szarika, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ; - https://bit.ly/3vHRONz; - https://bit.ly/47I1wwH; lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M.
  Ascoltato 5 min. 11 sec.
 • Jak Bronisław Cieślak został porucznikiem Borewiczem? Historia z Koprem

  26 GEN 2024 · Nazywam się Borewicz. Sławomir Borewicz. O polskiej wersji agenta 007, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ - https://bit.ly/3vHRONz - https://bit.ly/47I1wwHLub lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M
  Ascoltato 6 min. 43 sec.
 • Wybuch na planie serialu Polskie drogi. Historia z Koprem

  19 GEN 2024 · Tratujące konie i nieplanowane wybuchy, czyli kolejny dzień na planie Polskich Dróg. O legendarnej produkcji, która dała początek wielu długotrwałym karierą oraz związkom miłosnym, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ - https://bit.ly/3vHRONz - https://bit.ly/47I1wwH lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M.
  Ascoltato 7 min. 7 sec.
 • Tragedia rodzinna słynnego aktora z Domu. Historia z Koprem

  12 GEN 2024 · Miał wiele adresów i lokatorów, ale na zawsze pozostał Domem. O sekretach najsłynniejszej serialowej kamienicy, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Ascoltato 5 min. 10 sec.
 • Na czym polega sekret sukcesu serialu ALTERNATYWY 4? Historia z Koprem

  10 GEN 2024 · Cenzura i zamurowana betoniarka, czyli śmieszne, bo prawdziwe. O kuriozalnej codzienności wielkiej płyty według Barei, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Ascoltato 6 min. 55 sec.
 • Kulisy powstawania kultowej komedii PRL: Poszukiwany, poszukiwana. Historia z Koprem

  28 DIC 2023 · Smażenie kotleta mielonego to trudna sztuka. O tym jak „znaleziono” Wojciecha Pokorę do grania „poszukiwanego”, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Ascoltato 6 min. 19 sec.
 • Rotmistrz Jaworski – legenda wojny polsko-bolszewickiej. Historia z Koprem

  18 DIC 2023 · Krew nie do zmycia! O brutalnym sposobie na wolność wg Feliksa Jaworskiego, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Ascoltato 5 min. 46 sec.
 • Wielka miłość Mariana Kociniaka. Historia z Koprem

  15 DIC 2023 · Marian Kociniak bez teatru, dobrej zabawy i żony nie mógł żyć. O rozpętywaniu czegoś więcej niż wojny, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Ascoltato 6 min. 50 sec.
 • Dom Literatów i obsesja Sławomira Mrożka. Historia z Koprem

  8 DIC 2023 · Kogo w domu pełnym pisarzy unikał Sławomir Mrożek? O burzliwym Domu Literatów w Krakowie usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  Ascoltato 7 min. 52 sec.
Historia okiem Sławomira Kopra - historyka, autora książek historycznych, specjalisty od spraw, których na pewno nie znajdziecie w podręcznikach.
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca