• "Dragonball: Ewolucja"

  12 GIU 2024 · Dragon Ball Ewolucja, a więc najszybsza podróż ku temu, aby zrozumieć z jak potężnym, intergalaktycznym kupskiem ma się do czynienia oraz dlaczego nie należy robić takich rzeczy dzieciom. Bez względu na wiek. Ciekawostka - odtwórcą głównej roli (Goku) jest Billie Joe Armstrong, chociaż to nawet nie jest on. Pozdrawiamy, Kamil Macher, Kacper Ożóg.
  1 h 13 min. 9 sec.
 • "Niewidzialna Wojna"

  21 APR 2024 · Patryk Vega toczy nierówną walkę z samym sobą i przegrywa. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy sobie o filmie, którego tytuł - jak żaden inny - sugeruje, że ten „obraz” nigdy nie powinien powstać. Panie i Panowie: Niewidzialna Wojna. Scenariusz (główna postać) i reżyseria: Patryk Vega
  1 h 37 min. 15 sec.
 • "Zmierzch"

  7 APR 2024 · Jesteś niesamowicie szybki i silny. Masz bladą i lodowato zimną skórę. Twoje oczy (i źrenice) zmieniają kolor (a czasami rozmiar)...". I właśnie o tym będziemy sobie rozmawiać przy okazji omawiania pierwszej części sagi Zmierzch. Kamil Macher, Kacper Ożóg - Filmy Klasy "ŻET". Zapraszamy.
  1 h 28 min. 45 sec.
 • Esplicito

  "Hollywoodzkie Dz*wki Uzbrojone w Piły Łańcuchowe"

  24 MAR 2024 · Chcieliśmy wyr*chać Freda, a Fred Olen Ray wyr*chał nas. Hollywoodzkie dz*wki uzbrojone w piły łańcuchowe.  Zapraszamy.
  1 h 18 min. 31 sec.
 • Esplicito

  "Gulczas, A Jak Myślisz..."

  10 MAR 2024 · W pierwszym, pełnoprawnym odcinku odpowiemy sobie na pytanie czym jest bycie sigmą w stosunku do Andrzeja Leppera i Krzysztofa Rutkowskiego oraz co o tym wszystkim myśli sobie Wielki Brat. Zapraszamy!
  1 h 2 min. 44 sec.
 • "The Room"

  20 FEB 2024 · W pierwszym, a w zasadzie zerowym, odcinku naszego podcastu zagłębiamy się w meandry wspaniałego umysłu, twórcy arcydzieła, jakim jest "The Room". Będą romase, wątki gangsterskie, a także elementy zarówno kina nowej przygody, jak i art house'owego nurtu wprost ze słonecznej Polski. Gotowi na tę moc wrażeń?
  1 h 14 min. 57 sec.

Filmy Klasy Żet. Podcast o filmach, które oglądamy za Was, abyście Wy nie musieli tego robić. Jeden, wielki spoiler, z mniej lub bardziej potrzebnym strumieniem świadomości na temat produkcji, z...

mostra di più
Filmy Klasy Żet. Podcast o filmach, które oglądamy za Was, abyście Wy nie musieli tego robić. Jeden, wielki spoiler, z mniej lub bardziej potrzebnym strumieniem świadomości na temat produkcji, z którymi nie powinniście mieć nic wspólnego... chociaż oczywiście możemy kłamać. Pozdrawiamy, Kamil Macher i Kacper Ożóg.
mostra meno
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca