Copertina del podcast

Debreciner Podcast

  • Stumpf András, Urbán Ágnes és Porcsin Zsolt a sajtószabadságról - Debreciner Podcast 50. (III/12.)

    26 GIU 2024 · „Mi az olvasóinknak tartozunk felelősséggel.”     Stumpf András, a Válasz Online újságírója, Urbán Ágnes, a Mérték Médiaelemző Műhely médiakutatója, valamint Porcsin Zsolt, a Debreciner főszerkesztője beszélgetett a magyar sajtó helyzetéről.     A Debreciner 2024. március 14-én egy nyitott szerkesztőségi üléssel ünnepelte a magyar sajtó napját. Az eseményre pódiumbeszélgetést szerveztünk, amelyen Stumpf András, a Válasz Online újságírója, Urbán Ágnes  közgazdász, egyetemi oktató, a Mérték Médiaelemző Műhely médiakutatója, valamint Porcsin Zsolt, a Debreciner főszerkesztője cseréltek eszmét a sajtószabadságról, valamint a független média kihívásairól, lehetőségeiről. A beszélgetést Polgár Tóth Tamás, a Debreciner újságírója moderálta.     A Debreciner Podcast harmadik évadának tizenkettedik adásában, amely egyben a 2021-ben indult podcastsorozatunk ötvenedik műsora is, ezt a beszélgetést mutatjuk be azoknak, akik nem vettek részt személyesen a rendezvényen. Az adás apropóját adja az is, hogy június 26-án tartjuk a Debreciner születésnapi ünnepségét. 2019. június 16-án, öt évvel ezelőtt indítottuk el debreceni központú, de a megye, az ország és a kontinens ügyeivel is foglalkozó független online újságunkat.     A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqa1VCU0taTHE0X2xkYldLMXAyeXowSVhxTTNtUXxBQ3Jtc0tta19COENPVXhBZVo1SlBCcDRKMWF3R2FmSU9aN0M0cy1CMlNMTmJ4YkZHY285VEttNmV4R2tDckg5WjdSSE91T2FwX0pVbUxJMXNvYzVMUnZoLUFfcmtfM05tQmc0OU42Vi03NElfcTNqQzc3RUUtdw&q=https%3A%2F%2Felofizetes.debreciner.hu%2F&v=lmoPoGl7zN8     A Debreciner Podcast korábbi műsorait itt találod: https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast Ajánljuk!  
    Ascoltato 1 h 56 min. 43 sec.
  • Valuch Tibor történésszel beszélgettünk - Debreciner Podcast 49. (III/11.)

    22 GIU 2024 · Az ünnepi könyvhétre jelent meg Valuch Tibor történész, az egri Eszterházy Károly Katolikus Egyetem tanára, a Társadalomtudományi Kutatóközpont politikatudományi intézete kutatóprofesszorának új könyve, a Honnan hova? Társadalmi változások Magyarországon a késő kádárizmustól az illiberalizmusig közép-kelet-európai összehasonlításban. A Debreciner Podcast harmadik évadának tizenegyedik adásában a szerzővel beszélgetett Polgár Tóth Tamás, a Debreciner újságírója. Valuch Tibor a rendszerváltással kapcsolatban kifejtette, a felhalmozódott problémák miatt mindenképpen újra kellett szervezni a magyar gazdaságot, de a folyamatnak túl sok lett a vesztese és a túl kevés a nyertese. Ahhoz, hogy valaki az utóbbiakhoz tartozzon, rendkívül jól informáltnak kellett lennie.     A történész úgy látja, a magyar történelemben a migráció természetes jelenség, a rendszerváltás után pedig az ország elkezdett multikulturálissá és multietnikussá válni, de az Európában kialakult migrációs válság során a kormány ellenségképet talált a bevándorlásban, ezért idegenellenesség alakult ki Magyarországon.     Valuch Tibor szerint régóta fennálló probléma, hogy a magyar társadalom túlterhelt, az emberek a feszültséget pedig többek között az alkoholizmussal igyekeznek csillapítani.       A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqa0M1S1VPeTBwNGw3RVl2R0g1WTA2WmJYVmRZQXxBQ3Jtc0trLTFkaDU0ZHU5YnpwVjNiNVhUZFNpeDY5RkpQcDFwa0Q1NTFQSy1Ic2duWDczdXdmWDRjN0gybEhNUEljcGh2U3BTTGdMUEpzOVhNMGpiSGZtNGRmQkxlVm9EeEh0azZSR0hxeEU3dTAtcXBkQXgtSQ&q=https%3A%2F%2Felofizetes.debreciner.hu%2F&v=lmoPoGl7zN8     A Debreciner Podcast korábbi műsorait itt  találod: https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast  Ajánljuk!
    Ascoltato 55 min. 10 sec.
  • Zeke László és Porcsin Zsolt a választások tanulságairól - Debreciner Podcast 48. (III/10.)

    11 GIU 2024 · Belebukik-e valaki a debreceni ellenzék választási kudarcába?     A Debreciner Podcast harmadik évadának tizedik adásában Zeke László  ügyvéd és Porcsin Zsolt, lapunk főszerkesztője igyekezett levonni a június 9-i önkormányzati és európai parlamenti választások tanulságait Polgár Tóth Tamás, a Debreciner újságírójának moderálása mellett.     Porcsin Zsolt úgy látja, egyelőre nem történtek tektonikus változások se Debrecenben, se a megyében, és egyelőre kérdés, hogy az EP-választáson közel 30 százalékot, a városban pedig 37,35 százalékot szerzett Tisza Párt hogyan fog építkezni Debrecenben.     Zeke László szerint a mostani voksolás egy országgyűlési választást modellezett, az emberek zöme a hatalom melletti vagy azzal szembeni kiállásként kezelte azt.     A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://elofizetes.debreciner.hu/   A Debreciner Podcast korábbi műsorait itt találod: https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast Ajánljuk!
    Ascoltato 1 h 21 min. 26 sec.
  • Birtók Benjámin zenei publicistával beszélgettünk – Debreciner Podcast 47. (III/9.)

    7 GIU 2024 · Hogy áll most a punkszíntér itthon? Milyen felelősséget kell vállalnia egy koncertszervezőnek? Mit lehet tenni a kiégés ellen?     A Debreciner Podcast harmadik évadának kilencedik adásában Birtók Benjámin zenei publicistával, a Dis is Debrecen egyik szervezőjével beszélgetett Kántor-Újvári Gerda, a Debreciner újságírója.   A Dis is Debrecen koncertsorozata bár még csak fél éve kezdte meg működését, egyre sikeresebb programokkal jelentkezik. Fontosnak tartják a hardcore punk szellemiségének fenntartását: áprilisban közös rendezvényt szerveztek a Food Not Bombs helyi szervezetével, a következő eseményükön a Főnix Fixed Gear csapatával dolgoznak össze.     A Debrecineren korábban többször adtunk hírt a DiD működéséről, Birtók Benjámin néhány hónappal ezelőtt a pogózás etikettjéről beszélt nekünk. A Debreciner Podcast legújabb epizódjában a pogózás mellett többek között szó van a punk politikai és társadalmi szerepéről, a zenekarok aktivitásáról és a koncertszervezők felelősségvállalásáról is.     A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://elofizetes.debreciner.hu/     A Debreciner Podcast korábbi műsorait itt találod. https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast Ajánljuk!
    Ascoltato 33 min. 37 sec.
  • Kakuk Péter bioetikussal beszélgettünk – Debreciner Podcast 46. (III/8.)

    2 GIU 2024 · A kutató úgy látja, a jelenlegi magyar társadalmi környezet nem alkalmas az életvégi döntések ügyének megvitatására.     A Debreciner Podcast  harmadik évadának 8. adásában Kakuk Péter   bioetikussal, a CEU Bioetikai és Jogi Központjának kutatójával, lapunk stratégiai tanácsadójával beszélgetett Polgár Tóth Tamás, a Debreciner szerkesztője.     A kutatóval beszélgettünk többek között a nemzetközi egészségügyi szervezetekbe vetett bizalomról és a koronavírus-járvány idején megszaporodott összeesküvés-elméletekről, az egészségügyben jelenlévő diszkriminációról, az emberi szervek és a vérplazma etikai kérdéseiről, valamint arról, milyen területekkel foglalkozik egyáltalán egy bioetikus.     Az ALS betegségben szenvedő Karsai Dániel  alkotmányjogász az aktív eutanázia engedélyezéséért az Emberi Jogok Európai Bíróságához beadott keresete kapcsán beszélgettünk az életvégi döntések etikai vonatkozásairól.     Kakuk Péter elmondta, az emberi szervek felhasználása az altruizmuson alapul, de egyes országokban megfontolják a lehetőségét annak, hogy a donorok pénzt kapjanak az áldozatvállalásukért cserébe. Ezzel a szegényebb rétegek kerülnének kiszolgáltatott helyzetbe, akikre ugyanakkor az illegális szervkereskedelem is kockázatot jelent.     Habár a sajtó élénken foglalkozik a mentális betegek eutanáziájával, a kutató szerint ezek az esetek nem számítanak tipikusnak, jellemzően a rákos betegek szeretnék, ha az értelmetlen szenvedés előtt halálba segítenék őket.       A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://elofizetes.debreciner.hu/      A Debreciner Podcast korábbi műsorait itt találod. https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast Ajánljuk!
    Ascoltato 52 min. 36 sec.
  • A Debreceni Citerazenekar tagjaival beszélgettünk – Debreciner Podcast 45. (III/7.)

    24 MAG 2024 · „Bármiben megtaláljuk azt a pontot, amit össze lehet kötni egy másik dallal”   Lehet-e punkot játszani citerán? Hogyan áll össze egy dalcsokor? Hányszor lehet tizedik évfordulót ünnepelni?      A Debreciner Podcast harmadik évadának 7. adásában a Debreceni Citerazenekar tagjaival, Bögös Gáborral, Homonnai Zsolttal, Kis Gáborral és Kurucz Győzővel beszélgetett Kántor-Újvári Gerda, a Debreciner újságírója.    A zenekar 18 éves fennállása óta rengeteg számos „dalcsokrot” készített, gyakran koncert közben is változtatnak a terveken. A tagok megannyi műfajból építkeznek, és folyamatosan próbálják megváltoztatni azt a tévképzetet, amit a népi hangszerek használata miatt gondolnak róluk egyesek.   A zenekar életén kívül beszélgettünk a tagok saját zenei élményeiről, a szokatlan marketingstratégiájukról, a debreceni befogadó terekről és a különös fellépésekről, a Made in Debrecen  és a Campus Fesztivál tapasztalatairól.     A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqbnphSzVLQzM1WTAxdVFsN1A5V3RMdXNFYUJwQXxBQ3Jtc0tteTBHbml0YUpPR0NwbkdILTQ3emVVS1pOSG9SM2xXWnNfZkIwQWRUdTBLeno4cWoxd3lhTEM5Y092cXA1VE9Ub2ZvTVpReFBiVmEzSjVON3dHQ0JfbXhoTjlpLXJycktoeGtpRlZUQVpmT0t5YVhGNA&q=https%3A%2F%2Felofizetes.debreciner.hu%2F&v=T3b-bLDIGdc   A Debreciner Podcast korábbi műsorai itt találhatók: https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast Ajánljuk!
    Ascoltato 42 min. 59 sec.
  • Kér-e enni a kultúra Debrecenben? – Lakó Zsigmonddal beszélgettünk – Debreciner Podcast 44. (III/6.)

    20 DIC 2023 · A kulturális szervező és egyetemi oktató fontosnak tartja, hogy az értelmiségiek megszólaljanak a közügyekben, mert minden rendszernek szüksége van a visszajelzésre a fejlődéshez. Debrecen kultúrpolitikájában kulcsfontosságúnak tartja a kisközösségek erősítését, mert ők tudnak védőhálót képezni a nagy intézmények számára is. Mint mondta, nélkülük halálugrás minden nem popkulturális próbálkozás. A Debreciner Podcast harmadik évadának hatodik adásában Lakó Zsigmonddal, a Debreceni Egyetem Olasz Tanszékének oktatójával, az egyetem bölcsészettudományi karán működő Művészeti Központ igazgatójával, a Velencei Képzőművészeti Biennále magyar pavilonjának koordinátorával, a Debreceni Egyetemi Színház vezetőjével és a Magyar Szín-játékos Szövetség alelnökével beszélgetett Miklovicz-Nyikos Mónika és Polgár Tóth Tamás, a Debreciner újságírói. Lakó Zsigmond kifejtette, az egyetemi Művészeti Központ egyik célja, hogy a hallgatók eljussanak a debreceni kulturális intézményekbe, másrészt a művészeten keresztül elérhető készségeket sajátítsanak el. Úgy látja, nincs szükség Debrecenben színház- és filmművészeti egyetemi képzésre, mert a túlképzés miatt a kikerülő hallgatók nem kapnának állást. Ő szervezte a Modemben azt a beszélgetést (https://www.debreciner.hu/cikk/14791_techno_kell_a_nemeteknek_debrecenben_kultura_unikum), amelyen egyes szereplőktől elhangzott: a fiataloknak hivatástudatból kell foglalkozniuk a kultúrával akkor is, ha nem fizetik meg őket. Lakó Zsigmond szerint elvárható, hogy a kulturális szférába bekerülő fiatalok legalább kelet-európai szinten tisztességesnek számító fizetést kapjanak, amelyből meg lehet élni. A debreceni kultúrpolitikával szerinte az a gond, hogy nem segíti eléggé a kulturális kisközösségeket, úgy véli, ez is szerepet játszhatott az önkormányzat elmúlt években megfigyelhető sorozatos kudarcaiban a nemzetközi pályázatok terén. Hangsúlyozta, a nagyobb intézményeket is a kultúrával foglalkozó kisközösségek tartanák a felszínen. Mint mondta, szükség lehet a cégek bevonására is a finanszírozásba. A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://elofizetes.debreciner.hu/ A Debreciner Podcast korábbi műsorait itt találod. https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast Ajánljuk!
    Ascoltato 1 h 9 min. 41 sec.
  • A halmozottan sérült gyerekekről beszélgettünk Keresztes Adrienn konduktorral - Debreciner Podcast 43. (III/5.)

    14 DIC 2023 · Hogyan vegyük észre, ha valami nincs rendben egy kisgyereknél? Kit kell keresni a térségben, Debrecenben? Mi az a fogyatékosság? Mi a Magyarországon képzett, de sokfelé a világban alkalmazott konduktorok feladata, s mi a Pető-módszer? Mennyire gondoskodó az állam? S még sok egyéb kapcsolódó téma kerül terítékre mintegy egyórás beszélgetésünk során. „Amikor a plafonra szegezett szeme rám téved, akkora erőt, löketet ad. Egyszerűen csak ez, hogy egyszer rám nézett.” A Debreciner Podcast harmadik évadának ötödik adásában Keresztes Adrienn konduktor-tanítóval beszélget Miklovicz-Nyikos Mónika és Koppányi Szabolcs, a Debreciner újságírói a sérült vagy halmozottan sérült gyermekek ellátásáról, korai fejlesztéséről, felnőttkori lehetőségeikről Debrecenben. A Hajdú-Bihar Vármegyei Pedagógiai Szakszolgálatnál dolgozó Keresztes Adrienn a ma már Semmelweis Egyetem Pető András Karnak nevezett, ám sok éven át csak Pető Intézetként ismert oktatási intézményben szerzett diplomát. Az itt egyebek mellett elsajátított Pető-módszert is alkalmazta mind Magyarországon, mind Németországban, ahol Hamburgban, majd Kölnben is dolgozott, még hazánk 2004-es európai uniós csatlakozása előtt. Ahogyan Keresztes Adrienn mondja, a Pető-módszer szerint dolgozik, s munkájában „benne van egy kicsit a szomatopedagógia, a pszichológia, a gyógytorna, a gyógypedagógia is, vagyis minden, ami a központiidegrendszer-sérült gyerekek ellátásához, fejlesztéséhez szükséges”. Mint beszélgetésünkből kiderül, a szakember szerint egy többé-kevésbé jól működő rendszerbe kerül minden olyan kisgyerek Magyarországon, akinek akár már a terhesség alatt vagy a születése után nem sokkal bármiféle fejlődési rendellenessége tapasztalható. A rendszerbe bekerülés első fázisa a gyermekorvos és a védőnő, na meg maga a szülő általi észlelés. Ha akár kinézetében, akár viselkedésében furcsát vesz észre valaki a gyermeken, jelezni kell, és szakemberek döntik el, szüksége van-e korai fejlesztésre. Amennyiben igen, akkor lépnek be a képbe például a konduktorok is, mint Adrienn. Szó esik a podcastban a társadalmi befogadásról, a többségi társadalom és a bármilyen fogyatékkal rendelkezők közötti viszonyról, s arról, hogy már kisgyerekként el kell kezdeni az elfogadásra nevelést. „A fogyatékosnál sem hiányzik semmi, csak éppen vannak dolgok, amikben segítenünk kell őket, hogy megtehessék” – vallja a szakember, ahogyan azt is, hogy egy kisgyerek még teljesen fogékony az ilyen elfogadásra, „ő sokszor csak egy játszópartnert lát egy fogyatékkal élő társában, akivel kapcsolatban, ha elmondják neki, hogy miben más, egyszerűen megérti és nem tartja furcsának később sem”. A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://elofizetes.debreciner.hu/ A Debreciner Podcast korábbi műsorait itt találod. https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast Ajánljuk!
    Ascoltato 1 h 5 min. 44 sec.
  • A gyermekbántalmazásról beszélgettünk - Debreciner Podcast 42. (III/4.)

    7 DIC 2023 · A gyermekbántalmazás olyan téma, amiről nehéz beszélni, akár a fiataloknak, akár a felnőtteknek. Mindenképp fontos azonban felhívni rá a figyelmet, tudatosítani kell, hogy jelen van a mindennapjainkban is. Érzékenyíteni kell a társadalmat, hogy felismerjük a problémát, és ha szükséges, tudjunk segítséget kérni és segítséget nyújtani. A Debreciner Podcast harmadik évadának negyedik adásában Ivancsó Rebeka Anna gyermekpszichológus volt az egyik vendégünk, aki foglalkozik bántalmazott gyermekekkel, korábban a Debreceni Kultúrfórum eseményén tartott előadást a bullyinggel kapcsolatban. Nagy Kírát, a Csokonai Színház magánénekesét és Wessely Zsófiát, a Csokonai Színház színművészét is meghívtuk, ők már évek óta gyermekbántalmazással kapcsolatos osztálytermi előadásokat visznek oktatási intézményekbe. Ezeken az alkalmakon beszélgetnek is a résztvevő diákokkal, akiket érintett valamilyen formában a gyermekbántalmazás. A beszélgetésünk során igyekeztünk meghatározni, mit is jelent a bullying, miben különbözik a családon belüli erőszaktól, esetleg hogyan kapcsolódik a kettő egymáshoz. Szóba került az is, hogy a fiatalok, akiket valamilyen bántalmazás ér, tudnak-e beszélni valakivel erről, kihez tudnak fordulni, illetve egyáltalán kinek a felelőssége-feladata, hogy segítséget nyújtson az érintetteknek. Vendégeink szerint az oktatásban is jobban meg kellene jelennie ezeknek a témáknak, akár https://www.google.com/search?lr=lang_hu&sca_esv=588766249&biw=1536&bih=747&tbs=lr:lang_1hu&sxsrf=AM9HkKnPLAgZe10zUW6OCuDq6O_om_0crA:1701963799198&q=ment%C3%A1lhigi%C3%A9n%C3%A9s&spell=1&sa=X&ved=2ahUKEwioqa-d1f2CAxUrnf0HHUMcCkQQBSgAegQICBAC órákkal is jobban fel lehetne hívni erre a figyelmet, hogy a fiatalok is érzékeljenek egy-egy ilyen helyzetet, tudják, hogyan kell reagálni. Végül szó volt arról, hogy ha nem kezelnek egy ilyen problémát, akkor az milyen hatással lehet az emberek későbbi életére. Ennek kapcsán nagyon fontos, hogy merjenek kapcsolódni, merjenek beszélni a gyerekek a problémáikról, hiszen nincsenek egyedül. A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://elofizetes.debreciner.hu/ A Debreciner Podcast korábbi műsorait itt találod. https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast Ajánljuk!
    Ascoltato 1 h 15 min. 33 sec.
  • Fábián István vegyészprofesszor és Fucskó József közgazdász az akkumulátorgyárakról - Debreciner Podcast 41. (III/3.)

    28 NOV 2023 · Megállíthatóak-e még a debreceni akkuberuházások? Ehető marad-e a mikepércsi kiskertekben termelt zöldség? Mi lesz az ivóvízzel, a termőfölddel és a levegővel? Hogyan alakulhat át Debrecen és környezete az erőteljes iparosítás következtében? Többek között ezekre a kérdésekre kerestük a választ szakértők társaságában. Október 19-én nyitott szerkesztőségi ülést tartott a Debreciner, amelyen vendégül láttuk Fábián István vegyészprofesszort és Fucskó József közgazdászt, akiket a debreceni akkumulátorgyártásról kérdeztünk. A szakértőkkel közönség előtt folytatott beszélgetést Polgár Tóth Tamás, a Debreciner újságírója. A felvételt most a Debreciner Podcast harmadik évadának harmadik adásaként azok is meghallgathatják, akik nem vettek részt az eseményen. A közönségkérdéseket és az azokra adott válaszokat technikai okokból hagytuk ki az anyagból. A két szakértővel beszélgettünk a CATL, az Eve Power és az ezekhez kapcsolódó más beruházások várható társadalmi, gazdasági és környezeti hatásairól. Fábián István, a Debreceni Egyetem vegyészprofesszora, az intézmény korábbi rektora színjátéknak nevezte a kormány kommunikációját, miszerint az akkumulátorgyártóknak a legszigorúbb környezetvédelmi előírásoknak kell megfelelniük. A szakértő szerint továbbá „humbug”, hogy az akkugyárak nagy mennyiségben használnának fel tisztított szennyvizet. Fucskó József, a Magyar Környezetgazdasági Központ ügyvezető igazgatója szerint bérfelhajtó ereje lesz az akkumulátorgyártásnak, de a vendégmunkások megjelenése okozhat társadalmi feszültségeket. A közgazdász felhívta a figyelmet arra, hogy az engedélyezési eljárás során a hatóság nem válaszolt a vízmű igazgatójának kérdésére, miszerint milyen anyagokra bomlik le a gyártás során használt környezetszennyező, magzatkárosító hatású NMP oldószer. A podcastunk folytatásához olvasóink és hallgatóink támogatására van szükségünk. Amennyiben szeretnének még több ilyen adást hallgatni, kérjük, fizessenek elő online újságunkra! https://elofizetes.debreciner.hu/ A Debreciner Podcast korábbi műsorait itt találod. https://www.debreciner.hu/cimke/Debreciner%20Podcast Ajánljuk!
    Ascoltato 1 h 4 min. 46 sec.
A Debreciner online újság podcastja.
https://www.debreciner.hu/
Contatti
Informazioni

Sembra che non tu non abbia alcun episodio attivo

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Corrente

Copertina del podcast

Sembra che non ci sia nessun episodio nella tua coda

Sfoglia il catalogo di Spreaker per scoprire nuovi contenuti

Successivo

Copertina dell'episodio Copertina dell'episodio

Che silenzio che c’è...

È tempo di scoprire nuovi episodi!

Scopri
La tua Libreria
Cerca