00:00
47:14
Witam w dwieście trzydziestym pierwszym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem dzisiejszej rozmowy jest zdrowie psychiczne i psychoterapia w IT.

Dziś moim gościem jest Klaudia Put – psycholog, psychoterapeutka, pasjonatka terapii holistycznej. Podczas warsztatów i indywidualnych sesji pomaga zidentyfikować ludzkie blokady oraz wejść na drogę autentycznego rozwoju.
W tym odcinku o zdrowiu psychicznym w IT w następujących kontekstach:
  • czy zdrowie psychiczne jest tematem w IT?
  • jak definiujemy szczęście i czy zawsze w IT musi być ono związane z sukcesem zawodowym?
  • jak działają przekonania i czy da się z nimi pracować?
  • czym jest holistyczne podejście do życia?
  • czy można być szczęśliwym myśląc cały czas tylko o przyszłości?
  • czy liczba pracowników IT w gabinetach psychoterapeutycznych rośnie?
  • z jakimi problemami przychodzą te osoby?
  • czy firmy mogą wdrożyć jakieś działania profilaktyczne w kierunku zdrowia psychicznego?
  • czy benefit w postaci psychoterapeuty działa?
  • jaka jest cena sukcesu w IT?

Subskrypcja podcastu:
Linki:
Wsparcie:
Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, pisz do mnie śmiało na krzysztof@porozmawiajmyoit.pl

https://porozmawiajmyoit.pl/231
Witam w dwieście trzydziestym pierwszym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem dzisiejszej rozmowy jest zdrowie psychiczne i psychoterapia w IT . Dziś moim gościem jest Klaudia Put – psycholog, psychoterapeutka, pasjonatka terapii holistycznej. Podczas warsztatów i indywidualnych sesji pomaga zidentyfikować ludzkie blokady oraz wejść na drogę autentycznego rozwoju. W tym odcinku o zdrowiu psychicznym w IT w następujących kontekstach: czy zdrowie psychiczne jest tematem w IT? jak definiujemy szczęście i czy zawsze w IT musi być ono związane z sukcesem zawodowym? jak działają przekonania i czy da się z nimi pracować? czym jest holistyczne podejście do życia? czy można być szczęśliwym myśląc cały czas tylko o przyszłości? czy liczba pracowników IT w gabinetach psychoterapeutycznych rośnie? z jakimi problemami przychodzą te osoby? czy firmy mogą wdrożyć jakieś działania profilaktyczne w kierunku zdrowia psychicznego? czy benefit w postaci psychoterapeuty działa? jaka jest cena sukcesu w IT? Subskrypcja podcastu: zasubskrybuj w Apple Podcasts , Google Podcasts , Spreaker , Sticher , Spotify , przez RSS , lub Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Porozmawiajmy o IT”) poproszę Cię też o polubienie fanpage na Facebooku Linki: Profil Klaudii na LinkedIn – https://www.linkedin.com/in/klaudia-put-7477101a6/ https://www.hubimprovement.pl/ SOLID.Jobs – https://solid.jobs/ Wsparcie: Wesprzyj podcast na platformie Patronite - https://patronite.pl/porozmawiajmyoit/ Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, pisz do mnie śmiało na krzysztof@porozmawiajmyoit.pl https://porozmawiajmyoit.pl/231 leggi di più leggi meno

2 mesi fa #it, #podcast, #porozmawiajmy o it, #psychoterapia, #zdrowie psychiczne