00:00
28:15
Witam w dwieście dwudziestym dziewiątym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem dzisiejszej rozmowy w serii podcastów o software craftsmanship jest podejście secure by design.

Moim gościem jest Łukasz Drynkowski, z którym mam przyjemność współtworzyć portal z ofertami pracy dla branży IT o nazwie SOLID.Jobs.
Główne myśli o secure by design z tego odcinka to:
  • ustanowienie bezpiecznych wartości „defaultowych”,
  • zasada ograniczonego zaufania,
  • tworzenie granic zaufania – polega na tym, żebyśmy schowali zasoby, które chcemy chronić,
  • zasada minimalizacji obszaru ataku.

Subskrypcja podcastu:
Linki:
Wsparcie:
Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, pisz do mnie śmiało na krzysztof@porozmawiajmyoit.pl

https://porozmawiajmyoit.pl/229
Witam w dwieście dwudziestym dziewiątym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem dzisiejszej rozmowy w serii podcastów o software craftsmanship jest podejście secure by design . Moim gościem jest Łukasz Drynkowski , z którym mam przyjemność współtworzyć portal z ofertami pracy dla branży IT o nazwie SOLID.Jobs . Główne myśli o secure by design z tego odcinka to: ustanowienie bezpiecznych wartości „defaultowych”, zasada ograniczonego zaufania, tworzenie granic zaufania – polega na tym, żebyśmy schowali zasoby, które chcemy chronić, zasada minimalizacji obszaru ataku. Subskrypcja podcastu: zasubskrybuj w Apple Podcasts , Google Podcasts , Spreaker , Sticher , Spotify , przez RSS , lub Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Porozmawiajmy o IT”) poproszę Cię też o polubienie fanpage na Facebooku Linki: Profil SOLID.Jobs na LinkedIn – https://www.linkedin.com/showcase/solid.jobs/ SOLID.Jobs – https://solid.jobs/ Wsparcie: Wesprzyj podcast na platformie Patronite - https://patronite.pl/porozmawiajmyoit/ Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, pisz do mnie śmiało na krzysztof@porozmawiajmyoit.pl https://porozmawiajmyoit.pl/229 leggi di più leggi meno

3 mesi fa #craftsmanship, #design, #it, #podcast, #porozmawiajmy o it, #programista, #programowanie, #secure, #software