00:00
32:06
Dobry Boże, w Trójcy Jedyny, w trwającym Tygodniu Modlitw za Powołanych do Małżeństwa polecamy Ci dzisiaj dzieci oraz małżeństwa oczekujące i starające się o potomstwo.
Udziel wszystkim dzieciom, których aniołowie w niebie nieustannie wpatrują się w Twoje Przenajświętsze Oblicze, beztroskiego i pełnego miłości dzieciństwa, pozbawionego strachu, osamotnienia i krzywdy, aby wzrastały w mądrości i prawdzie, dojrzewając ku dorosłemu życiu.
Pobłogosław małżonkom starającym się o potomstwo, darząc ich łaską cierpliwości, zaufania i wzajemnego zrozumienia, a pary oczekujące narodzin dziecka przygotuj na pełne miłości podjęcie trudu wychowania i dbania o rozwój młodego pokolenia. Niech przykład świętego życia rodziców, pielęgnowany codzienną modlitwą i sumienną pracą, będzie dla ich dzieci najlepszą lekcją wzrastania do świętości. Amen!
Dobry Boże, w Trójcy Jedyny, w trwającym Tygodniu Modlitw za Powołanych do Małżeństwa polecamy Ci dzisiaj dzieci oraz małżeństwa oczekujące i starające się o potomstwo. Udziel wszystkim dzieciom, których aniołowie w niebie nieustannie wpatrują się w Twoje Przenajświętsze Oblicze, beztroskiego i pełnego miłości dzieciństwa, pozbawionego strachu, osamotnienia i krzywdy, aby wzrastały w mądrości i prawdzie, dojrzewając ku dorosłemu życiu. Pobłogosław małżonkom starającym się o potomstwo, darząc ich łaską cierpliwości, zaufania i wzajemnego zrozumienia, a pary oczekujące narodzin dziecka przygotuj na pełne miłości podjęcie trudu wychowania i dbania o rozwój młodego pokolenia. Niech przykład świętego życia rodziców, pielęgnowany codzienną modlitwą i sumienną pracą, będzie dla ich dzieci najlepszą lekcją wzrastania do świętości. Amen! leggi di più leggi meno

circa un anno fa #dzieci, #dziedzictwo, #małżeństwo, #powołanie, #rodzina, #wiara