00:00
72:12
Witam w dwieście trzydziestym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem dzisiejszej rozmowy jest to co słychać na frontendzie i jak go zmieni AI.

Dziś moimi gośćmi są:Przemek Smyrdek – współtwórca platformy Przeprogramowani.pl. Lead engineer i engineering manager w firmach produktowych o globalnym zasięgu, takich jak DAZN oraz Cabify. Autor szkoleń, kursów i podcastów promujących szersze spojrzenie na programowanie.orazMarcin Czarkowski – współtwórca platformy Przeprogramowani.pl. Lider techniczny platformy frontendowej w SmartRecruiters, przedsiębiorca i doświadczony trener programowania, który realizował szkolenia dla kilkuset pasjonatów programowania. Autor podcastów z najciekawszymi osobami w branży IT.
W tym odcinku rozmawiamy w następujących kontekstach:
  • programistyczny rynek pracy w 2024
  • jakie frameworki i biblioteki dominują?
  • jakimi frameworkami warto się zainteresować?
  • jak wygląda adaptacja TypeScript?
  • czy mikrofrontend to nadal trend?
  • jak się mają Progressive Web Apps?
  • jak wygląda profil frontend developera w 2024?
  • jak AI może pomóc developerowi?

Opanuj Frontend: AI EditionZ kodem “POIT” na stronie opanujfrontend.pl otrzymasz 25% zniżki na kurs Opanuj Frontend: AI Edition.
Subskrypcja podcastu:
Linki:
Wsparcie:
Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, pisz do mnie śmiało na krzysztof@porozmawiajmyoit.pl

https://porozmawiajmyoit.pl/230
Witam w dwieście trzydziestym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem dzisiejszej rozmowy jest to co słychać na frontendzie i jak go zmieni AI . Dziś moimi gośćmi są: Przemek Smyrdek – współtwórca platformy Przeprogramowani.pl. Lead engineer i engineering manager w firmach produktowych o globalnym zasięgu, takich jak DAZN oraz Cabify. Autor szkoleń, kursów i podcastów promujących szersze spojrzenie na programowanie.oraz Marcin Czarkowski – współtwórca platformy Przeprogramowani.pl. Lider techniczny platformy frontendowej w SmartRecruiters, przedsiębiorca i doświadczony trener programowania, który realizował szkolenia dla kilkuset pasjonatów programowania. Autor podcastów z najciekawszymi osobami w branży IT. W tym odcinku rozmawiamy w następujących kontekstach: programistyczny rynek pracy w 2024 jakie frameworki i biblioteki dominują? jakimi frameworkami warto się zainteresować? jak wygląda adaptacja TypeScript? czy mikrofrontend to nadal trend? jak się mają Progressive Web Apps? jak wygląda profil frontend developera w 2024? jak AI może pomóc developerowi? Opanuj Frontend: AI Edition Z kodem “POIT” na stronie opanujfrontend.pl otrzymasz 25% zniżki na kurs Opanuj Frontend: AI Edition. Subskrypcja podcastu: zasubskrybuj w Apple Podcasts , Google Podcasts , Spreaker , Sticher , Spotify , przez RSS , lub Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Porozmawiajmy o IT”) poproszę Cię też o polubienie fanpage na Facebooku Linki: Profil Przemka na LinkedIn – https://www.linkedin.com/in/psmyrdek/ Profil Marcina na LinkedIn – https://www.linkedin.com/in/mkczarkowski Strona domowa Przemka – https://smyrdek.com/ Przeprogramowani – https://przeprogramowani.pl/ Odcinek podcastu z Przemkiem – https://porozmawiajmyoit.pl/poit-112-jak-przejsc-na-kolejny-poziom-w-programowaniu/ Odcinek podcastu z Marcinem – https://porozmawiajmyoit.pl/poit-159-skuteczna-nauka-programowania/ Wsparcie: Wesprzyj podcast na platformie Patronite - https://patronite.pl/porozmawiajmyoit/ Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, pisz do mnie śmiało na krzysztof@porozmawiajmyoit.pl https://porozmawiajmyoit.pl/230 leggi di più leggi meno

2 mesi fa #ai, #frontend, #it, #podcast, #porozmawiajmy o it