00:00
31:44
W tle spacer przez Amazonię - bez montażu, chciałam Wam pokać jak co kilka kroków zmieniają się odgłosy. Przez te pół godz przeszłam niecałe 500 metrów. Na wideo na yt możecie zobaczyć roślinność. Pamiętajcie że tam jest mnóstwo komarów, także z ostrością obrazu jest różnie :))

Odpowiem na Wasze pytania z Instagrama @podrozeponizejpasa nt dżungli. Mieszkałam tam ponad rok. Nie da się dojechać autem. To ośrodek medycyny ludowej.

Opowiem i o zwierzętach i o ludziach. O śmiesznych i strasznych momentach. Jak myślisz, których było więcej?

💬💬💬

Jeśli marzy Ci się odcinek o tym co szaman mówi nt tego jak Europejczycy podbili Amazonię, to daj mi o tym znać kawką:) wpisując w tytule: kolonie

A jeśli to dzisiejszy odcinek z ptaszkami wywołał uśmiech na Twojej twarzy, możesz wywołać teraz uśmiech na mojej :) dając mi znak że tam jesteś i słuchasz!
Dziękuję za najpyszniejszą kawę od słuchaczy!https://buycoffee.to/podrozeponizejpasa

I linki do wspomnianej historii przyjaźni ze strarożytnym skarabeuszem!

Rozmowa u Oli, o tym czego podróże nauczyły mnie o kobiecości i jak się żyje w Amazonii
Część 1
https://open.spotify.com/episode/5eE00RP1eZ9pTtmjogkHMF?si=WGtY8H0GSHSkS6jpsh33Ug
Część 2
https://open.spotify.com/episode/2q3pxdmcnC3aRpBv6NjWCl?si=QhhIHwBJSh2pNUEu9Zg9uw

Mój babybook❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
"Ajałaska. To się zdarzyło w Amazonii"
Czyli eBook o latynoskim świecie, egzotycznych zwyczajach i szamańskich rytuałach
https://podrozeponizejpasa.pl/sklep

❤️❤️❤️

Dziękuję Ci za wizytę w mojej przestrzeni 🙏 i zapraszam co piątek o 19:19 prosto do Twojego uszka!

instagram: @podrozeponizejpasa
W tle spacer przez Amazonię - bez montażu, chciałam Wam pokać jak co kilka kroków zmieniają się odgłosy. Przez te pół godz przeszłam niecałe 500 metrów. Na wideo na yt możecie zobaczyć roślinność. Pamiętajcie że tam jest mnóstwo komarów, także z ostrością obrazu jest różnie :)) Odpowiem na Wasze pytania z Instagrama @podrozeponizejpasa nt dżungli. Mieszkałam tam ponad rok. Nie da się dojechać autem. To ośrodek medycyny ludowej. Opowiem i o zwierzętach i o ludziach. O śmiesznych i strasznych momentach. Jak myślisz, których było więcej? 💬💬💬 Jeśli marzy Ci się odcinek o tym co szaman mówi nt tego jak Europejczycy podbili Amazonię, to daj mi o tym znać kawką:) wpisując w tytule: kolonie A jeśli to dzisiejszy odcinek z ptaszkami wywołał uśmiech na Twojej twarzy, możesz wywołać teraz uśmiech na mojej :) dając mi znak że tam jesteś i słuchasz! Dziękuję za najpyszniejszą kawę od słuchaczy! https://buycoffee.to/podrozeponizejpasa I linki do wspomnianej historii przyjaźni ze strarożytnym skarabeuszem! Rozmowa u Oli, o tym czego podróże nauczyły mnie o kobiecości i jak się żyje w Amazonii Część 1 https://open.spotify.com/episode/5eE00RP1eZ9pTtmjogkHMF?si=WGtY8H0GSHSkS6jpsh33Ug Część 2 https://open.spotify.com/episode/2q3pxdmcnC3aRpBv6NjWCl?si=QhhIHwBJSh2pNUEu9Zg9uw Mój babybook❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥 "Ajałaska. To się zdarzyło w Amazonii" Czyli eBook o latynoskim świecie, egzotycznych zwyczajach i szamańskich rytuałach https://podrozeponizejpasa.pl/sklep ❤️❤️❤️ Dziękuję Ci za wizytę w mojej przestrzeni 🙏 i zapraszam co piątek o 19:19 prosto do Twojego uszka! instagram: @podrozeponizejpasa leggi di più leggi meno

circa un anno fa #amazonia, #cożyjew, #dżungla, #jakiezwierzęta, #prostozamazonii, #wamazonii, #zwierzęta, #śpiewptaków