18# LECH POZNAŃ bohaterem tragicznym

9 ago 2022 · 15 min. 50 sec.
18#  LECH POZNAŃ bohaterem tragicznym
Descrizione

Nie wygrywa, nie atakuje (a przynajmniej dopóki nie straci bramki), za to zawodzi i przegrywa w ponad połowie przypadków. Taki na starcie sezonu 2022/23 jest Lech Poznań. Patrząc na skalę...

mostra di più
Nie wygrywa, nie atakuje (a przynajmniej dopóki nie straci bramki), za to zawodzi i przegrywa w ponad połowie przypadków. Taki na starcie sezonu 2022/23 jest Lech Poznań. Patrząc na skalę jego klęsk od lipca, która składa się na 1:5 w Baku, 0:1 w Reykjaviku oraz miejscu spadkowym w Ekstraklasie, pora przestać mówić wyłącznie o winie prezesów klubu, którzy nie potrafią zbudować drużyny do gry na dwóch frontach. Bo mając takie portfolio porażek, winnych musi być więcej. O tym w najnowszej “Przemowie”. Prowadzący: Przemysław Langier