00:00
53:13
Cześć! Spłyniesz z nami łodzią podziemną rzeką w dawnej sztolni? Po drodze posłuchamy legend i oddamy głos naszym przewodnikom, którzy opowiedzą o największych podziemnych i naziemnych atrakcjach Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu na Śląsku.
Sztolnia Luiza należy do największego kompleksu turystyki przemysłowej w Polsce, a my pojechaliśmy tam z mikrofonem i nagraliśmy dla Ciebie wyjątkowe słuchowisko- #14 odcinek turystycznego Podcastu Ruszaj w Drogę!

Notatki i linki z tego odcinka: www.frwd.pl/014

Wydobędziemy dla Ciebie spod ziemi odgłosy wody, echa niosącego się w długim tunelu i śląskich legend. Z podziemnej rzeki przeniesiesz się na powierzchnię, do Strefy Carnall z wieżą nadszybia, strefą relaksu i niesamowitą, ponad 100-letnią maszyną parową. Co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w tym podcaście?

- Dowiesz się, co górnicy-przewodnicy nazywają „pijanym wężem”
- Przeniesiesz się w wyobraźni do podziemnej łodzi i usłyszysz atrakcje na trasie
- Powiemy, jak przygotować się do takiej podziemnej wycieczki
- Przekonasz się, jak fajnie spędzisz czas w naziemnej Strefie Carnall
- Posłuchasz, jak zająć czas dzieciom, gdy Ty będziesz odpoczywać w strefie relaksu
- Opowiemy Ci, co widać z wieży widokowej szybu Carnall

Udanego słuchania!
Kasia i Maciej Marczewscy
www.ruszajwdroge.pl
Cześć! Spłyniesz z nami łodzią podziemną rzeką w dawnej sztolni? Po drodze posłuchamy legend i oddamy głos naszym przewodnikom, którzy opowiedzą o największych podziemnych i naziemnych atrakcjach Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu na Śląsku. Sztolnia Luiza należy do największego kompleksu turystyki przemysłowej w Polsce, a my pojechaliśmy tam z mikrofonem i nagraliśmy dla Ciebie wyjątkowe słuchowisko- #14 odcinek turystycznego Podcastu Ruszaj w Drogę! Notatki i linki z tego odcinka: www.frwd.pl/014 Wydobędziemy dla Ciebie spod ziemi odgłosy wody, echa niosącego się w długim tunelu i śląskich legend. Z podziemnej rzeki przeniesiesz się na powierzchnię, do Strefy Carnall z wieżą nadszybia, strefą relaksu i niesamowitą, ponad 100-letnią maszyną parową. Co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w tym podcaście? - Dowiesz się, co górnicy-przewodnicy nazywają „pijanym wężem” - Przeniesiesz się w wyobraźni do podziemnej łodzi i usłyszysz atrakcje na trasie - Powiemy, jak przygotować się do takiej podziemnej wycieczki - Przekonasz się, jak fajnie spędzisz czas w naziemnej Strefie Carnall - Posłuchasz, jak zająć czas dzieciom, gdy Ty będziesz odpoczywać w strefie relaksu - Opowiemy Ci, co widać z wieży widokowej szybu Carnall Udanego słuchania! Kasia i Maciej Marczewscy www.ruszajwdroge.pl leggi di più leggi meno

2 anni fa #kopalnia, #marczewscy, #podróże, #podziemia, #polskiepodkasty, #przygoda, #ruszaj, #ruszajwdroge, #spływ, #turystyka, #węgiel, #zabrze